LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 černý
Kód: TVALI-LCD0007Detailní popis produktu
LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 černý| Bluetooth | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 23 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Maximální spotřeba energie | 23 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Barva | Černá |
| Výstupní výkon | 2×3 W (4Ω) |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Prostorový zvuk | Ne |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,1 kg |
| Výška | 367 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 78,4 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Výška (bez stojánku) | 341 mm |
| Šířka | 556 mm |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Pozorovací úhel | 178° |
| Jas | 200 cd/m² |
| Rychlost odezvy | 9.5 ms |
| Úhlopříčka displeje | 61 cm (24") |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Poměr kontrastu | 3000:1 |
| Technologie displeje | LCD |
| Poměr stran | 16:9 |
| Typ dálkového ovladače | IR |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Internetová televize | Ne |
| Smart TV | Ne |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1044512 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5905279174696 |
| Bluetooth: | Ne |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 23 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Maximální spotřeba energie: | 23 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Barva: | Černá |
| Výstupní výkon: | 2×3 W (4Ω) |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Prostorový zvuk: | Ne |
| Hmotnost (se stojánkem): | 3,1 kg |
| Výška: | 367 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 78,4 mm |
| Hloubka: | 165 mm |
| Výška (bez stojánku): | 341 mm |
| Šířka: | 556 mm |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Kompozitní video vstup: | 1 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Pozorovací úhel: | 178° |
| Jas: | 200 cd/m² |
| Rychlost odezvy: | 9.5 ms |
| Úhlopříčka displeje: | 61 cm (24") |
| LED podsvícení: | Ano |
| Typ HD rozlišení: | HD |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Poměr kontrastu: | 3000:1 |
| Technologie displeje: | LCD |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Typ dálkového ovladače: | IR |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Internetová televize: | Ne |
| Smart TV: | Ne |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1044512 |
