LG OLED65G51LW televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0689Detailní popis produktu
LG OLED65G51LW televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Internetový prohlížeč | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 85 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 222 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| RMS výkon | 60 W |
| Zvukové výstupní kanály | 4.2 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Hmotnost (se stojánkem) | 26,6 kg |
| Šířka stojanu | 48,5 cm |
| Výška (s podstavcem) | 910 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 263 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 24,3 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1441 mm |
| Hloubka stojanu | 26,3 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 22 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1441 mm |
| Výška (bez stojánku) | 826 mm |
| Typ balení | Karton |
| Výška balení | 970 mm |
| Šířka balení | 1600 mm |
| Hmotnost včetně balení | 34,1 kg |
| Hloubka balení | 172 mm |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Herní režim | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Obrazový procesor | α11 4K AI |
| Herní funkce | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO, Dolby Vision, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Připravenost na WiSA | Ano |
| Technologie displeje | OLED |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV) | Dolby Atmos®, AI Super Upscaling, Dolby Vision™, OLED Motion, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2244906 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096409664 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 85 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 222 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| RMS výkon: | 60 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 4.2 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Hmotnost (se stojánkem): | 26,6 kg |
| Šířka stojanu: | 48,5 cm |
| Výška (s podstavcem): | 910 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 263 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 24,3 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1441 mm |
| Hloubka stojanu: | 26,3 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 22 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1441 mm |
| Výška (bez stojánku): | 826 mm |
| Typ balení: | Karton |
| Výška balení: | 970 mm |
| Šířka balení: | 1600 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 34,1 kg |
| Hloubka balení: | 172 mm |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Obrazový procesor: | α11 4K AI |
| Herní funkce: | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO, Dolby Vision, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Připravenost na WiSA: | Ano |
| Technologie displeje: | OLED |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV): | Dolby Atmos®, AI Super Upscaling, Dolby Vision™, OLED Motion, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2244906 |
