LG OLED evo AI OLED55C54LA 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0751Detailní popis produktu
LG OLED evo AI OLED55C54LA 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 191 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 77,4 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva podstavce | Šedá |
| Barva | Černá |
| Typ stojánku | Stojan |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 200 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Režimy zvuku | AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Zabudovaný subwoofer | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.2 kanály/kanálů |
| TV Sound Mode Share | Ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Hloubka stojanu | 32 cm |
| Výška (bez stojánku) | 703 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 14,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1222 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 16 kg |
| Šířka stojanu | 47 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 45,1 mm |
| Výška (s podstavcem) | 757 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1222 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 230 mm |
| Hloubka balení | 187 mm |
| Šířka balení | 1360 mm |
| Výška balení | 810 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21,3 kg |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
| Konektory USB 2.0 | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Optický výstup SPDIF | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet RF portů | 2 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| AMD FreeSync | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie zpracování obrazu | LG AI Picture Pro |
| Multi View | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Obrazový procesor | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Pixel Dimming |
| Nahrávání na USB | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | apt-X, AC4, MP2, WMA, EAC3, AAC, PCM, HE-AAC, AC3, MP3 |
| Odezva | 0,1 ms |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace | OLED Motion |
| Technologie displeje | OLED evo |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138,8 cm |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Časovač zapnutí/vypnutí | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Internetová televize | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Sound Sync, Magic Remote Control, LG Channels, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2221785 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096356975 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 191 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 77,4 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Barva podstavce: | Šedá |
| Barva: | Černá |
| Typ stojánku: | Stojan |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 200 |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Režimy zvuku: | AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Zabudovaný subwoofer: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.2 kanály/kanálů |
| TV Sound Mode Share: | Ano |
| RMS výkon: | 40 W |
| Hloubka stojanu: | 32 cm |
| Výška (bez stojánku): | 703 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 14,1 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1222 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 16 kg |
| Šířka stojanu: | 47 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 45,1 mm |
| Výška (s podstavcem): | 757 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1222 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 230 mm |
| Hloubka balení: | 187 mm |
| Šířka balení: | 1360 mm |
| Výška balení: | 810 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21,3 kg |
| Záruční doba: | 5 rok/roky |
| Konektory USB 2.0: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Optický výstup SPDIF: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Typ RF konektoru: | F, IEC |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet RF portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| AMD FreeSync: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie zpracování obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Multi View: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Obrazový procesor: | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Pixel Dimming |
| Nahrávání na USB: | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů: | apt-X, AC4, MP2, WMA, EAC3, AAC, PCM, HE-AAC, AC3, MP3 |
| Odezva: | 0,1 ms |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace: | OLED Motion |
| Technologie displeje: | OLED evo |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 138,8 cm |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počet tunerů: | 1 tuner/tunerů |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Časovač zapnutí/vypnutí: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Internetová televize: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Technologie LG (AV/TV): | LG Sound Sync, Magic Remote Control, LG Channels, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2221785 |
