LG NanoCell AI 43NANO81A3A televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0701Detailní popis produktu
LG NanoCell AI 43NANO81A3A televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 54 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 83 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Barva | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Bezrámový design | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný subwoofer | Ne |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Šířka (s podstavcem) | 967 mm |
| Výška (s podstavcem) | 629 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 249 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 967 mm |
| Hloubka stojanu | 24,9 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8,9 kg |
| Šířka stojanu | 73,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 57,1 mm |
| Výška (bez stojánku) | 564 mm |
| Výška balení | 660 mm |
| Hloubka balení | 187 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,4 kg |
| Šířka balení | 1075 mm |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Common interface (CI) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode |
| Nahrávání na USB | Ne |
| DVD přehrávač | Ne |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Multi View | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Funkce teletextu | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Média pro přehrávání | HEVC/H.265, AV1, VP9 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | NanoCell |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Včetně soundbaru | Ne |
| Dodávané kabely | AC |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Základní hotelový režim | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 38 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Hotelový režim | Ne |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Internetová televize | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, ThinQ™, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, AI Sound Pro, WOW Orchestra |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2226964 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096362235 |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Profily Bluetooth: | A2DP |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 54 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 83 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Bezrámový design: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Zabudovaný subwoofer: | Ne |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Šířka (s podstavcem): | 967 mm |
| Výška (s podstavcem): | 629 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 249 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 967 mm |
| Hloubka stojanu: | 24,9 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 8,9 kg |
| Šířka stojanu: | 73,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 57,1 mm |
| Výška (bez stojánku): | 564 mm |
| Výška balení: | 660 mm |
| Hloubka balení: | 187 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 12,4 kg |
| Šířka balení: | 1075 mm |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet RF portů: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Common interface (CI): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode |
| Nahrávání na USB: | Ne |
| DVD přehrávač: | Ne |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Multi View: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Média pro přehrávání: | HEVC/H.265, AV1, VP9 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje: | NanoCell |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 108 cm |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Včetně soundbaru: | Ne |
| Dodávané kabely: | AC |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ne |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ano |
| Základní hotelový režim: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 38 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Hotelový režim: | Ne |
| Obraz v obraze (PIP): | Ne |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Internetová televize: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie LG (AV/TV): | LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, ThinQ™, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, AI Sound Pro, WOW Orchestra |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2226964 |
