LG 55XS4P-B 55" Digital Signage Full HD Wi-Fi webOS 24/7 Černý
Kód: TVALG-LCD0767Detailní popis produktu
LG 55XS4P-B 55" Digital Signage Full HD Wi-Fi webOS 24/7 Černý| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 375 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Tepelné vyzařování | 1280 BTU/h |
| Maximální spotřeba energie | 400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Umístění / poloha | Venkovní |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,2 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,2 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 9 mm |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 20 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Hloubka displeje | 85,4 mm |
| Výška displeje | 709,4 mm |
| Šířka displeje | 1235,5 mm |
| Hmotnost displeje | 26 kg |
| Výška balení | 231 mm |
| Hmotnost včetně balení | 31,2 kg |
| Hloubka balení | 844 mm |
| Šířka balení | 1360 mm |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Počet portů USB | 1 |
| DisplayPorts - výstup | 1 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání | 1 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| Výstup pro infračervené dálkové ovládání | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.3 |
| RS-232C | Ano |
| Počet portů USB 2.0 typu B | 1 |
| USB port | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Účel | Obchodní |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 24/7 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Odezva | 9 ms |
| Dynamický kontrast | 500000:1 |
| Životnost panelu | 50000 h |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ panelu | IPS |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Počet displejů | 1 |
| Ghosting | 3% |
| Jas displeje | 4000 cd/m² |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Verze operačního systému | 6,0 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096166222 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 375 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Tepelné vyzařování: | 1280 BTU/h |
| Maximální spotřeba energie: | 400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Umístění / poloha: | Venkovní |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,2 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,2 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 9 mm |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Barva: | Černá |
| RMS výkon: | 20 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Hloubka displeje: | 85,4 mm |
| Výška displeje: | 709,4 mm |
| Šířka displeje: | 1235,5 mm |
| Hmotnost displeje: | 26 kg |
| Výška balení: | 231 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 31,2 kg |
| Hloubka balení: | 844 mm |
| Šířka balení: | 1360 mm |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Počet portů USB: | 1 |
| DisplayPorts - výstup: | 1 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání: | 1 |
| DisplayPorts - vstup: | 1 |
| Výstup pro infračervené dálkové ovládání: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.3 |
| RS-232C: | Ano |
| Počet portů USB 2.0 typu B: | 1 |
| USB port: | Ano |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Účel: | Obchodní |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 24/7 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Odezva: | 9 ms |
| Dynamický kontrast: | 500000:1 |
| Životnost panelu: | 50000 h |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrastní poměr (typický): | 1000:1 |
| Počet displejů: | 1 |
| Ghosting: | 3% |
| Jas displeje: | 4000 cd/m² |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Verze operačního systému: | 6,0 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
