LG 55UH5Q-E 55" 4K Digital Signage Wi-Fi 500 cd/m² WebOS 24/7 Černý
Kód: TVALG-LCD0763Detailní popis produktu
LG 55UH5Q-E 55" 4K Digital Signage Wi-Fi 500 cd/m² WebOS 24/7 Černý| Šifrování/zabezpečení | SNMP |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 103 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Tepelné vyzařování | 351 BTU/h |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 103 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 154 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva rámečku | Black |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Barva | Černá |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Hloubka displeje | 29,7 mm |
| Hmotnost displeje | 14,3 kg |
| Šířka displeje | 1240,1 mm |
| Výška displeje | 711,9 mm |
| Výška balení | 810 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18,1 kg |
| Hloubka balení | 152 mm |
| Šířka balení | 1360 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, ErP |
| Hodiny reálného času (RTC) | Ano |
| Povrchová úprava | 25% |
| Šířka rámečku | 1,14 cm |
| Zabudovaný senzor jasu | Ano |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Spotřeba energie (úsporně) | 72 W |
| Plug and Play | Ano |
| USB verze | 2.0 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání | 1 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| Počet portů USB | 2 |
| RS-232C | Ano |
| DVI port | Ne |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet vstupních HDMI portů | 3 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| USB port | Ano |
| PC Audio out | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze HDCP | 1.4/2.2 |
| Automatická kontrola jasu | Ano |
| Režim obrazu | Energeticky šetrný |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 24/7 |
| Účel | Obchodní |
| HDCP | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 21 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP5X |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Barevný gamut | 95% |
| Odezva | 8 ms |
| Životnost panelu | 50000 h |
| Hloubka barev | 8 bit + FRC |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Počet barev displeje | 1,07 miliardy barev |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| LED podsvícení | Ano |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ panelu | ADS |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Baterie | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Typ počítačového systému | System on Chip (SoC) |
| Počítačový systém | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Verze operačního systému | webOS 8.0 |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2374136 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096522172 |
| Šifrování/zabezpečení: | SNMP |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 103 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Tepelné vyzařování: | 351 BTU/h |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 103 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie: | 154 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva rámečku: | Black |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Barva: | Černá |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Hloubka displeje: | 29,7 mm |
| Hmotnost displeje: | 14,3 kg |
| Šířka displeje: | 1240,1 mm |
| Výška displeje: | 711,9 mm |
| Výška balení: | 810 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 18,1 kg |
| Hloubka balení: | 152 mm |
| Šířka balení: | 1360 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR, ErP |
| Hodiny reálného času (RTC): | Ano |
| Povrchová úprava: | 25% |
| Šířka rámečku: | 1,14 cm |
| Zabudovaný senzor jasu: | Ano |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Spotřeba energie (úsporně): | 72 W |
| Plug and Play: | Ano |
| USB verze: | 2.0 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání: | 1 |
| DisplayPorts - vstup: | 1 |
| Počet portů USB: | 2 |
| RS-232C: | Ano |
| DVI port: | Ne |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet vstupních HDMI portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| USB port: | Ano |
| PC Audio out: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze HDCP: | 1.4/2.2 |
| Automatická kontrola jasu: | Ano |
| Režim obrazu: | Energeticky šetrný |
| Obraz v obraze (PIP): | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 24/7 |
| Účel: | Obchodní |
| HDCP: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 21 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP5X |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Barevný gamut: | 95% |
| Odezva: | 8 ms |
| Životnost panelu: | 50000 h |
| Hloubka barev: | 8 bit + FRC |
| Typ LED podsvícení: | Edge-LED |
| Počet barev displeje: | 1,07 miliardy barev |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| LED podsvícení: | Ano |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Technologie displeje: | LCD |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typ panelu: | ADS |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Jas displeje: | 500 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Kontrastní poměr (typický): | 1200:1 |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Typ počítačového systému: | System on Chip (SoC) |
| Počítačový systém: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Verze operačního systému: | webOS 8.0 |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2374136 |
