LG 50UL3Q-E sdělovací displej Plochá digitální tabule 127 cm (50") LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra HD Černá WebOS 16/7
Kód: TVALG-LCD0762Detailní popis produktu
LG 50UL3Q-E sdělovací displej Plochá digitální tabule 127 cm (50") LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra HD Černá WebOS 16/7| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 152 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba elektrické energie | 90 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Tvorba tepla (typická) | 307,093 BTU/h |
| Tvorba tepla (maximální) | 518,645 BTU/h |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Barva | Černá |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,08 cm |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva rámečku | Black |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Hmotnost displeje | 9,3 kg |
| Hloubka displeje | 59,9 mm |
| Šířka displeje | 1120,2 mm |
| Výška displeje | 641,4 mm |
| Výška balení | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,2 kg |
| Hloubka balení | 760 mm |
| Šířka balení | 1255 mm |
| Certifikáty shody | CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC), Federální komunikační komise (FCC), CB |
| Typ napájení | Internal |
| Počet HDMI portů | 3 |
| USB port | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| RS-232C | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PC Audio out | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 16/7 |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Podpora webRTC | Ano |
| Účel | Obchodní |
| Jazyk nabídky OSD | Portugalština, Arabština, Francouzština, Korejština, Angličtina, Japonština, Švédský, Polský, Ruský, Turečtina, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Dánsky, Německý, Norský, Zjednodušená čínština, Finský, Španělština, Tradiční čínština |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Odezva | 8 ms |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Kontrastní poměr (typický) | 4500:1 |
| Životnost | 30000 h |
| Typ panelu | VA |
| Ghosting | 25% |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Barevná sytost | 80% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Počet barev displeje | 1,07 miliardy barev |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | Výkon |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Verze operačního systému | 6,1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096497494 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Maximální spotřeba energie: | 152 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Spotřeba elektrické energie: | 90 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Tvorba tepla (typická): | 307,093 BTU/h |
| Tvorba tepla (maximální): | 518,645 BTU/h |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Barva: | Černá |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,08 cm |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva rámečku: | Black |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Hmotnost displeje: | 9,3 kg |
| Hloubka displeje: | 59,9 mm |
| Šířka displeje: | 1120,2 mm |
| Výška displeje: | 641,4 mm |
| Výška balení: | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 12,2 kg |
| Hloubka balení: | 760 mm |
| Šířka balení: | 1255 mm |
| Certifikáty shody: | CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC), Federální komunikační komise (FCC), CB |
| Typ napájení: | Internal |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| USB port: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| RS-232C: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| PC Audio out: | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 16/7 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Podpora webRTC: | Ano |
| Účel: | Obchodní |
| Jazyk nabídky OSD: | Portugalština, Arabština, Francouzština, Korejština, Angličtina, Japonština, Švédský, Polský, Ruský, Turečtina, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Dánsky, Německý, Norský, Zjednodušená čínština, Finský, Španělština, Tradiční čínština |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 127 cm (50") |
| Odezva: | 8 ms |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Kontrastní poměr (typický): | 4500:1 |
| Životnost: | 30000 h |
| Typ panelu: | VA |
| Ghosting: | 25% |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Jas displeje: | 350 cd/m² |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Barevná sytost: | 80% |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie displeje: | LED |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Počet barev displeje: | 1,07 miliardy barev |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | Výkon |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Verze operačního systému: | 6,1 |
