LG 49XS4P – Digital Signage displej 49" Full HD 4000 nitů WebOS 24/7
Kód: TVALG-LCD0768Detailní popis produktu
LG 49XS4P – Digital Signage displej 49" Full HD 4000 nitů WebOS 24/7| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Maximální disipace tepla | 1365 BTU/h |
| Tepelné vyzařování | 1280 BTU/h |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 375 W |
| Maximální spotřeba energie | 375 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,2 cm |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,2 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 9,9 mm |
| Barva | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Umístění / poloha | Venkovní |
| Barva rámečku | Black |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| RMS výkon | 20 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Hloubka displeje | 83,5 mm |
| Šířka displeje | 1092,7 mm |
| Hmotnost displeje | 20,8 kg |
| Výška displeje | 626,4 mm |
| Hloubka balení | 725 mm |
| Šířka balení | 1181 mm |
| Výška balení | 212 mm |
| Hmotnost včetně balení | 25,3 kg |
| Rok uvedení na trh | 24 |
| Návod na použití | Ano |
| USB verze | 2.0 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání | 1 |
| Infračervený port | Ano |
| Výstup pro infračervené dálkové ovládání | 1 |
| Počet portů USB | 1 |
| DisplayPorts - výstup | 1 |
| RS-232C | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| USB port | Ano |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Počet vstupních HDMI portů | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Verze HDCP | 1.4 |
| Počet OSD jazyků | 22 |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 24/7 |
| Jazyk nabídky OSD | Polský, Ruský, Německý, Norský, Španělština, Dánsky, Finský, Arabština, Francouzština, Korejština, Švédský, Tradiční čínština, Angličtina, Japonština, Portugalština, Turečtina, Zjednodušená čínština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština |
| Účel | Maloobchodní |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| HDCP | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odezva | 8 ms |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Životnost panelu | 50000 h |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Dynamický kontrast | 500000:1 |
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Ghosting | 3% |
| Kontrastní poměr (typický) | 1300:1 |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Jas displeje | 4000 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Počítačový systém | Ano |
| Typ počítačového systému | System on Chip (SoC) |
| Verze operačního systému | 6,0 |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096166185 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Vhodné pro venkovní použití: | Ano |
| Maximální disipace tepla: | 1365 BTU/h |
| Tepelné vyzařování: | 1280 BTU/h |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 375 W |
| Maximální spotřeba energie: | 375 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,2 cm |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,2 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 9,9 mm |
| Barva: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 mm |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Umístění / poloha: | Venkovní |
| Barva rámečku: | Black |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| RMS výkon: | 20 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Hloubka displeje: | 83,5 mm |
| Šířka displeje: | 1092,7 mm |
| Hmotnost displeje: | 20,8 kg |
| Výška displeje: | 626,4 mm |
| Hloubka balení: | 725 mm |
| Šířka balení: | 1181 mm |
| Výška balení: | 212 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 25,3 kg |
| Rok uvedení na trh: | 24 |
| Návod na použití: | Ano |
| USB verze: | 2.0 |
| Počet DVI-D portů: | 1 |
| DisplayPorts - vstup: | 1 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání: | 1 |
| Infračervený port: | Ano |
| Výstup pro infračervené dálkové ovládání: | 1 |
| Počet portů USB: | 1 |
| DisplayPorts - výstup: | 1 |
| RS-232C: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| USB port: | Ano |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Počet vstupních HDMI portů: | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Audio výstup (L, R): | 1 |
| Verze HDCP: | 1.4 |
| Počet OSD jazyků: | 22 |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 24/7 |
| Jazyk nabídky OSD: | Polský, Ruský, Německý, Norský, Španělština, Dánsky, Finský, Arabština, Francouzština, Korejština, Švédský, Tradiční čínština, Angličtina, Japonština, Portugalština, Turečtina, Zjednodušená čínština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština |
| Účel: | Maloobchodní |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odezva: | 8 ms |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Životnost panelu: | 50000 h |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje: | LED |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Dynamický kontrast: | 500000:1 |
| Úhlopříčka displeje: | 124,5 cm (49") |
| Ghosting: | 3% |
| Kontrastní poměr (typický): | 1300:1 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Jas displeje: | 4000 cd/m² |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Dodávané kabely: | AC, HDMI |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Počítačový systém: | Ano |
| Typ počítačového systému: | System on Chip (SoC) |
| Verze operačního systému: | 6,0 |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
