LG 49UH5Q-E 49" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS 500 cd/m² Displej Černý
Kód: TVALG-LCD0761Detailní popis produktu
LG 49UH5Q-E 49" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS 500 cd/m² Displej Černý| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Maximální disipace tepla | 457 BTU/h |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 86,5 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba elektrické energie | 83 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 134 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Tepelné vyzařování | 283 BTU/h |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,14 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,14 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,14 cm |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Hmotnost displeje | 11,4 kg |
| Výška displeje | 635,5 mm |
| Šířka displeje | 1104,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 742 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 14,2 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 142 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1215 mm |
| Hloubka displeje | 29,7 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14,2 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti | ErP, ENERGY STAR |
| Certifikáty shody | CE, Federální komunikační komise (FCC), KC |
| Typ napájení | Internal |
| Typ vnitřní paměti | eMMC |
| DVI port | Ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| USB port | Ano |
| RS-232C | Ano |
| USB verze | 2.0 |
| Počet portů USB | 2 |
| Jazyk nabídky OSD | Zjednodušená čínština, Arabština, Čeština, Tradiční čínština, Portugalština, Španělština, Turečtina, Polský, Ruský, Švédský, Finský, Dánsky, Holandský, Řečtina, Italština, Německý, Norský, Angličtina, Japonština, Francouzština, Korejština |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Účel | Univerzální |
| Verze HDCP | 1.4/2.2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1100:1 |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| LED podsvícení | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LCD |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Životnost | 50000 h |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Verze operačního systému | 8,0 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2406050 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096540695 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Maximální disipace tepla: | 457 BTU/h |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 86,5 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba elektrické energie: | 83 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie: | 134 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Tepelné vyzařování: | 283 BTU/h |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 1,14 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,14 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,14 cm |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Hmotnost displeje: | 11,4 kg |
| Výška displeje: | 635,5 mm |
| Šířka displeje: | 1104,3 mm |
| Výška (s podstavcem): | 742 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 14,2 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 142 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1215 mm |
| Hloubka displeje: | 29,7 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 14,2 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ErP, ENERGY STAR |
| Certifikáty shody: | CE, Federální komunikační komise (FCC), KC |
| Typ napájení: | Internal |
| Typ vnitřní paměti: | eMMC |
| DVI port: | Ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| USB port: | Ano |
| RS-232C: | Ano |
| USB verze: | 2.0 |
| Počet portů USB: | 2 |
| Jazyk nabídky OSD: | Zjednodušená čínština, Arabština, Čeština, Tradiční čínština, Portugalština, Španělština, Turečtina, Polský, Ruský, Švédský, Finský, Dánsky, Holandský, Řečtina, Italština, Německý, Norský, Angličtina, Japonština, Francouzština, Korejština |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Účel: | Univerzální |
| Verze HDCP: | 1.4/2.2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Úhlopříčka displeje: | 124,5 cm (49") |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Kontrastní poměr (typický): | 1100:1 |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| LED podsvícení: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie displeje: | LCD |
| Jas displeje: | 500 cd/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Typ LED podsvícení: | Edge-LED |
| Životnost: | 50000 h |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Verze operačního systému: | 8,0 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2406050 |
