LG 43UL3Q-E 43" 4K UHD Digital Signage displej WebOS Wi-Fi Černý
Kód: TVALG-LCD0759Detailní popis produktu
LG 43UL3Q-E 43" 4K UHD Digital Signage displej WebOS Wi-Fi Černý| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Tvorba tepla (maximální) | 457,227 BTU/h |
| Tvorba tepla (typická) | 283,208 BTU/h |
| Spotřeba elektrické energie | 83 W |
| Maximální spotřeba energie | 134 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 82,5 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba (ekonomický režim) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Barva rámečku | Black |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Barva | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,08 cm |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Hmotnost displeje | 7,6 kg |
| Šířka displeje | 965 mm |
| Výška displeje | 554,9 mm |
| Hloubka displeje | 59,1 mm |
| Šířka balení | 1070 mm |
| Výška balení | 113 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,7 kg |
| Hloubka balení | 645 mm |
| Certifikáty shody | CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC), CB, Federální komunikační komise (FCC) |
| Typ napájení | Internal |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.2/1.4 |
| USB port | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PC Audio out | Ano |
| RS-232C | Ano |
| Podpora webRTC | Ano |
| Účel | Obchodní |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 16/7 |
| Jazyk nabídky OSD | Arabština, Francouzština, Korejština, Portugalština, Dánsky, Španělština, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Švédský, Polský, Ruský, Německý, Norský, Turečtina, Finský, Angličtina, Japonština |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ panelu | ADS |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Ghosting | 1% |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Barevná sytost | 80% |
| Životnost | 30000 h |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Odezva | 8 ms |
| Dodávané kabely | Výkon |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Teplotní senzor | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Verze operačního systému | 6,1 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096497524 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Tvorba tepla (maximální): | 457,227 BTU/h |
| Tvorba tepla (typická): | 283,208 BTU/h |
| Spotřeba elektrické energie: | 83 W |
| Maximální spotřeba energie: | 134 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 82,5 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba (ekonomický režim): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Barva rámečku: | Black |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Barva: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,08 cm |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Hmotnost displeje: | 7,6 kg |
| Šířka displeje: | 965 mm |
| Výška displeje: | 554,9 mm |
| Hloubka displeje: | 59,1 mm |
| Šířka balení: | 1070 mm |
| Výška balení: | 113 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 9,7 kg |
| Hloubka balení: | 645 mm |
| Certifikáty shody: | CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC), CB, Federální komunikační komise (FCC) |
| Typ napájení: | Internal |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Verze HDMI: | 2.2/1.4 |
| USB port: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| PC Audio out: | Ano |
| RS-232C: | Ano |
| Podpora webRTC: | Ano |
| Účel: | Obchodní |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 16/7 |
| Jazyk nabídky OSD: | Arabština, Francouzština, Korejština, Portugalština, Dánsky, Španělština, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Švédský, Polský, Ruský, Německý, Norský, Turečtina, Finský, Angličtina, Japonština |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ panelu: | ADS |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Ghosting: | 1% |
| Kontrastní poměr (typický): | 1200:1 |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Jas displeje: | 350 cd/m² |
| Barevná sytost: | 80% |
| Životnost: | 30000 h |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Odezva: | 8 ms |
| Dodávané kabely: | Výkon |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Teplotní senzor: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Verze operačního systému: | 6,1 |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
