32“ televizor LIN 32LHD1810 Slim HD Ready DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0006Detailní popis produktu
32“ televizor LIN 32LHD1810 Slim HD Ready DVB-T2| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 27 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 716 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 82 mm |
| Výška (bez stojánku) | 424 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| LED podsvícení | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Technologie displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | IR |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Internetová televize | Ne |
| Smart TV | Ne |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1847161 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5905090824763 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie: | 27 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 27 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 10 W |
| Hmotnost (se stojánkem): | 3,5 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 716 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 82 mm |
| Výška (bez stojánku): | 424 mm |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Kompozitní video vstup: | 1 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 5 - 40 °C |
| LED podsvícení: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 80 cm (31.5") |
| Technologie displeje: | LED |
| Typ HD rozlišení: | HD |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | IR |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Internetová televize: | Ne |
| Smart TV: | Ne |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1847161 |
