Lenovo Legion 27Q-10 počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Černá
Kód: MONLEVMON0262Detailní popis produktu
Lenovo Legion 27Q-10 počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Černá| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 30 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 50 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 25 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 25 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barva | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Šířka (s podstavcem) | 613,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 214 mm |
| Výška (s podstavcem) | 536,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6 kg |
| Výška (bez stojánku) | 366,4 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 613,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,9 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 42,3 mm |
| Výška balení | 462 mm |
| Šířka balení | 706 mm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Formát digitálního signálu | Nepodporovaný |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | Eyesafe® Certified 2.0 TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Audio výstup | Ano |
| HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| AMD FreeSync | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 80% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Hustota pixelů | 109 ppi |
| Technologie displeje | LED |
| Odezva | 4 ms |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozteč pixelů | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Podpora HDR | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Doba odezvy (rychlá) | 1 ms |
| Barevná škála DCI-P3 | 90% |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Doba odezvy (MPRT) | 0,5 ms |
| Včetně šroubů | Ano |
| Dodávané kabely | Výkon, DisplayPort |
| Stojan v ceně | Ano |
| Počet šroubů | 4 |
| Stručný návod | Ano |
| Délka napájecího kabelu | 1,8 m |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Úhel náklonu | -5 - 22° |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Středový čep | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Maximální nastavitelná výška | 13,5 cm |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2342406 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 198156960689 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 30 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie: | 50 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 25 W |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 25 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Barva: | Černá |
| Barva nohou: | Černá |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Šířka (s podstavcem): | 613,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 214 mm |
| Výška (s podstavcem): | 536,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6 kg |
| Výška (bez stojánku): | 366,4 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 613,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 1,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 2 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 3,9 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 42,3 mm |
| Výška balení: | 462 mm |
| Šířka balení: | 706 mm |
| Hloubka balení: | 170 mm |
| Formát digitálního signálu: | Nepodporovaný |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Certifikace: | Eyesafe® Certified 2.0 TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Výstup sluchátek: | Ne |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Audio výstup: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 8 - 80% |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Hustota pixelů: | 109 ppi |
| Technologie displeje: | LED |
| Odezva: | 4 ms |
| Maximální rychlost obnovy: | 240 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 99% |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Jas obrazovky (typický): | 300 cd/m² |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Kontrastní poměr (typický): | 1000:1 |
| Typ HD rozlišení: | Quad HD |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1440 px |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Rozteč pixelů: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Dynamický kontrast: | 3000000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Typ podsvětlení: | W-LED |
| Podpora HDR: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59,7 cm |
| Doba odezvy (rychlá): | 1 ms |
| Barevná škála DCI-P3: | 90% |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,6 cm |
| Hloubka barev: | 8 bit |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Doba odezvy (MPRT): | 0,5 ms |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Dodávané kabely: | Výkon, DisplayPort |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Počet šroubů: | 4 |
| Stručný návod: | Ano |
| Délka napájecího kabelu: | 1,8 m |
| Délka kabelu DisplayPort: | 1,8 m |
| Úhel náklonu: | -5 - 22° |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Středový čep: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Otočný úhel: | -90 - 90° |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Rozsah otáčení: | -30 - 30° |
| Maximální nastavitelná výška: | 13,5 cm |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Zabudovaný mikrofon: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Varování: | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2342406 |
