iiyama G-MASTER GCB3280QSU-B2 počítačový monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Dual QHD LED Černá
Kód: MONIIYGAM0050Detailní popis produktu
iiyama G-MASTER GCB3280QSU-B2 počítačový monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Dual QHD LED Černá| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 28 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 50 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 44 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Šířka (bez stojánku) | 709,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 290 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 290 mm |
| Výška (s podstavcem) | 623 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 709,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 473 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 518 mm |
| Hloubka balení | 224 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,9 kg |
| Šířka balení | 810 mm |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP | Ano |
| HDMI | Ano |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Standard barevného gamutu | sRGB, NTSC |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Typ HD rozlišení | Dual QHD |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 180 Hz |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1500R |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Typ panelu | VA |
| Dynamický kontrast | 80000000:1 |
| Rozteč pixelů | 0,272 x 0,272 mm |
| Viditelná velikost (svisle) | 69,7 cm |
| Povrch displeje | Matný |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Odezva | 0,2 ms |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 39,2 cm |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 96% |
| Podpora HDR | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 225 kHz |
| Stručný návod | Ano |
| Délka HDMI kabelu | 1,8 m |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Délka napájecího kabelu | 1,8 m |
| Maximální nastavitelná výška | 15 cm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Úhel náklonu | 23 - 5° |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Rozsah otáčení | 90 - 45° |
| Jazyk nabídky OSD | Portugalština, Německý, Polský, Ruský, Angličtina, Japonština, Francouzština, Španělština, Čeština, Holandský, Italština |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| RMS výkon | 2 W |
| Varování | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2069237 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 4948570125388 |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 28 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 50 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie: | 44 W |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Barva: | Černá |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Šířka (bez stojánku): | 709,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 290 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 290 mm |
| Výška (s podstavcem): | 623 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 9 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 709,5 mm |
| Výška (bez stojánku): | 473 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 518 mm |
| Hloubka balení: | 224 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 11,9 kg |
| Šířka balení: | 810 mm |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.2 |
| Verze USB hubu: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Zabudovaný USB hub: | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync: | Ano |
| Standard barevného gamutu: | sRGB, NTSC |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): | 72% |
| Tvar obrazovky: | Prohnutý |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka displeje: | 80 cm (31.5") |
| Typ HD rozlišení: | Dual QHD |
| Kontrastní poměr (typický): | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy: | 180 Hz |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Parametry zakřivení obrazovky: | 1500R |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1440 px |
| Typ panelu: | VA |
| Dynamický kontrast: | 80000000:1 |
| Rozteč pixelů: | 0,272 x 0,272 mm |
| Viditelná velikost (svisle): | 69,7 cm |
| Povrch displeje: | Matný |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 80 cm |
| Odezva: | 0,2 ms |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 39,2 cm |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Jas obrazovky (typický): | 350 cd/m² |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 96% |
| Podpora HDR: | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání: | 30 - 225 kHz |
| Stručný návod: | Ano |
| Délka HDMI kabelu: | 1,8 m |
| Délka kabelu DisplayPort: | 1,8 m |
| Délka napájecího kabelu: | 1,8 m |
| Maximální nastavitelná výška: | 15 cm |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Úhel náklonu: | 23 - 5° |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Rozsah otáčení: | 90 - 45° |
| Jazyk nabídky OSD: | Portugalština, Německý, Polský, Ruský, Angličtina, Japonština, Francouzština, Španělština, Čeština, Holandský, Italština |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| RMS výkon: | 2 W |
| Varování: | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2069237 |
