Hikvision DS-D5032F3-1V0S počítačový monitor 81,3 cm (32") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá
Kód: MONHIKMON0004Detailní popis produktu
Hikvision DS-D5032F3-1V0S počítačový monitor 81,3 cm (32") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 48 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Plast |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,67 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 735,1 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,55 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 735,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2,05 cm |
| Hloubka (s podstavcem) | 207,9 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,67 cm |
| Výška (s podstavcem) | 489,2 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 80,2 mm |
| Výška (bez stojánku) | 433,5 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 808 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,1 kg |
| Výška balení | 510 mm |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Aktivní plocha displeje (š x v) | 698,4 x 392,85 mm |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Audio výstup | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| HDMI | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 24/7 |
| AMD FreeSync | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Standard barevného gamutu | NTSC |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ podsvětlení | Přímé LED |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 75 Hz |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický) | 4000:1 |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozteč pixelů | 0,12125 x 0,36375 mm |
| Odezva | 8 ms |
| Ghosting | 2% |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Typ panelu | VA |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| RMS výkon | 10 W |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Varování | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2002465 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6942160456089 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie: | 48 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 26 kWh |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Plast |
| Tržní kategorie: | Firemní |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,67 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 735,1 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4,55 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 735,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 2,05 cm |
| Hloubka (s podstavcem): | 207,9 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 1,67 cm |
| Výška (s podstavcem): | 489,2 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 80,2 mm |
| Výška (bez stojánku): | 433,5 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 808 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 6,1 kg |
| Výška balení: | 510 mm |
| Hloubka balení: | 140 mm |
| Aktivní plocha displeje (š x v): | 698,4 x 392,85 mm |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Audio výstup: | Ano |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Připojení sluchátek: | 3,5 mm |
| HDMI: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 24/7 |
| AMD FreeSync: | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 10 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Standard barevného gamutu: | NTSC |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): | 72% |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Typ podsvětlení: | Přímé LED |
| Technologie displeje: | LED |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Maximální rychlost obnovy: | 75 Hz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Hloubka barev: | 8 bit |
| Jas obrazovky (typický): | 300 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický): | 4000:1 |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Rozteč pixelů: | 0,12125 x 0,36375 mm |
| Odezva: | 8 ms |
| Ghosting: | 2% |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Typ panelu: | VA |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Dodávané kabely: | HDMI |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| RMS výkon: | 10 W |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Varování: | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2002465 |
