DELL Pro Plus P1425 počítačový monitor 35,6 cm (14") 1920 x 1200 px WUXGA LCD Stříbrná
Kód: MONDELMON0291Detailní popis produktu
DELL Pro Plus P1425 počítačový monitor 35,6 cm (14") 1920 x 1200 px WUXGA LCD Stříbrná| Maximální spotřeba energie | 7 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba elektrické energie | 5,4 W |
| Typ napájení | Externí |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 5 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | B |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barva | Stříbrná |
| Šířka (s podstavcem) | 315,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 14,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 223,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 223,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 570 g |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 5,95 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2,14 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 4,6 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,36 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 315,1 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,24 kg |
| Počet portů USB | 2 |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ dodávaného AC adaptéru | AC |
| HDCP | Ano |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 2 |
| Počet USB upstream portů | 2 |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| HDMI | Ne |
| Verze HDCP | 1.4 |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| AMD FreeSync | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 35,57 cm |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Technologie displeje | LCD |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| LED podsvícení | Ano |
| Zobrazovací formát | 720p, 1080p, 480p, 576p |
| Rozsah svislého snímání | 56 - 60 Hz |
| Rozteč pixelů | 0,15708 x 0,15708 mm |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 7 ms |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 118 kHz |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 800, 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 640 x 480 (VGA), 1280 x 768, 1440 x 900, 1024 x 768 (XGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1366 x 768 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Hustota pixelů | 162 ppi |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 30,2 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Viditelná velikost (svisle) | 18,9 cm |
| Typ podsvětlení | Okrajové LED |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Stojan v ceně | Ano |
| Slot pro zámek | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Úhel náklonu | 10 - 90° |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Nastavení výšky | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození. |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | PVC/BFR, Arzen, Rtuť |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2169254 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 27,46 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 71,5 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 2,36 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 40,54 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 1,14 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2024 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 5397184962565 |
| Maximální spotřeba energie: | 7 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,3 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 5,4 W |
| Typ napájení: | Externí |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 5 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | B |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka (s podstavcem): | 315,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 14,7 mm |
| Výška (s podstavcem): | 223,5 mm |
| Výška (bez stojánku): | 223,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 570 g |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 5,95 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 2,14 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 4,6 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,36 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 315,1 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,24 kg |
| Počet portů USB: | 2 |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Typ dodávaného AC adaptéru: | AC |
| HDCP: | Ano |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Zabudovaný USB hub: | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu C: | 2 |
| Počet USB upstream portů: | 2 |
| Typ USB upstream portu: | USB typu C |
| HDMI: | Ne |
| Verze HDCP: | 1.4 |
| Výstup sluchátek: | Ne |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 5000 m |
| Neprovozní nadmořská výška: | 0 - 12192 m |
| Kontrastní poměr (typický): | 1500:1 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 35,57 cm |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlišení: | WUXGA |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Technologie displeje: | LCD |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| LED podsvícení: | Ano |
| Zobrazovací formát: | 720p, 1080p, 480p, 576p |
| Rozsah svislého snímání: | 56 - 60 Hz |
| Rozteč pixelů: | 0,15708 x 0,15708 mm |
| Jas obrazovky (typický): | 400 cd/m² |
| Odezva: | 7 ms |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Rozsah vodorovného snímání: | 30 - 118 kHz |
| Podporované grafické rozlišení: | 1280 x 800, 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 640 x 480 (VGA), 1280 x 768, 1440 x 900, 1024 x 768 (XGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1366 x 768 |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Hustota pixelů: | 162 ppi |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 30,2 cm |
| Tvrdost povrchu: | 3H |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 100% |
| Viditelná velikost (svisle): | 18,9 cm |
| Typ podsvětlení: | Okrajové LED |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu: | sRGB |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ne |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Úhel náklonu: | 10 - 90° |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Plug and Play: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Varování: | Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození. |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
| Neobsahuje: | PVC/BFR, Arzen, Rtuť |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2169254 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e): | 27,46 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 71,5 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e): | 2,36 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e): | 40,54 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e): | 1,14 |
| Verze PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
