LASEROVÁ TISKÁRNA BROTHER HL-B2180DW
Kód: PERBRODLK0038Detailní popis produktu
LASEROVÁ TISKÁRNA BROTHER HL-B2180DW| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Šifrování/zabezpečení | 64-bit WEP, WPA2-PSK, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA3-SAE, WPA2-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-TKIP |
| Mobilní tiskové technologie | Brother iPrint & Scan |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba energie (připraveno) | 43 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,08 W |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Šedá, Ne |
| Displej | LCD |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Výška | 183 mm |
| Šířka | 356 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Hloubka | 360 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B6, B5 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A6, A5, A4 |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B6, B5 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Bankovní papír, Silnější papír, Tenký papír, Obálky, Executive, Recyklovaný papír, Etikety, Obyčejný papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 163 g/m² |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Letter |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| USB port | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Technologie kabeláže | 10/100 BASE-T(X) |
| Celková výstupní kapacita | 150 listy |
| Celková vstupní kapacita | 250 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 49 dB |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 35 - 85% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Duplexní tisk | Ano |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 34 str. za minutu |
| Tisková technologie | Laser |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 8,5 s |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 16 str. za minutu |
| Jazyk popisu stránky | PCL 6 |
| Cartridge součástí | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laser printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766831192 |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Šifrování/zabezpečení: | 64-bit WEP, WPA2-PSK, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA3-SAE, WPA2-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-TKIP |
| Mobilní tiskové technologie: | Brother iPrint & Scan |
| Wi-fi pásmo: | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba energie (připraveno): | 43 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,08 W |
| Tržní kategorie: | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva: | Šedá, Ne |
| Displej: | LCD |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Výška: | 183 mm |
| Šířka: | 356 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Hloubka: | 360 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9): | B6, B5 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A6, A5, A4 |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9): | B6, B5 |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Bankovní papír, Silnější papír, Tenký papír, Obálky, Executive, Recyklovaný papír, Etikety, Obyčejný papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 60 - 163 g/m² |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Letter |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| USB port: | Ano |
| Přímý tisk: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Technologie kabeláže: | 10/100 BASE-T(X) |
| Celková výstupní kapacita: | 150 listy |
| Celková vstupní kapacita: | 250 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Hladina akustického tlaku (tisk): | 49 dB |
| Vnitřní paměť: | 128 MB |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 32 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 35 - 85% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 40 °C |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 34 str. za minutu |
| Tisková technologie: | Laser |
| Oboustranné tiskové režimy: | Auto |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): | 8,5 s |
| Maximální rozlišení: | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4): | 16 str. za minutu |
| Jazyk popisu stránky: | PCL 6 |
| Cartridge součástí: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
