Prkénko na krájení
Kód: KUCSU2NID0004Detailní popis produktu
Prkénko na krájení| Šířka | 260 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Technopolymer |
| Hloubka | 180 mm |
| Varování | Nepoužívejte nože k jiným účelům než ke krájení potravin., Nádobu skladujte mimo dosah dětí., Používejte jej opatrně, aby nedošlo ke zranění |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knives and cutting boards |
|---|---|
| EAN: | 4250629302528 |
| Šířka: | 260 mm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Technopolymer |
| Hloubka: | 180 mm |
| Varování: | Nepoužívejte nože k jiným účelům než ke krájení potravin., Nádobu skladujte mimo dosah dětí., Používejte jej opatrně, aby nedošlo ke zranění |
