iBox IKMS606 klávesnice Obsahuje myš Domácí USB QWERTY Britská angličtina Černá
Kód: PERIBOKLM0019Detailní popis produktu
iBox IKMS606 klávesnice Obsahuje myš Domácí USB QWERTY Britská angličtina Černá| Délka kabelu | 1,6 m |
| Typ zdroje | USB |
| Barva | Černá |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podsvícení | Ne |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Doporučené použití | Domácí |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Technologie propojení | Kabel |
| Počet kláves na klávesnici | 104 |
| Spínače klávesnice | Membránový spínač |
| Jazyk klávesnice | Britská angličtina |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Rozlišení pohybu | 800 DPI |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek | 3 |
| Typ závitnice | Kola |
| Délka kabelu myši | 1,6 m |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Obsahuje myš | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 5901443053897 |
| Délka kabelu: | 1,6 m |
| Typ zdroje: | USB |
| Barva: | Černá |
| Podložka pod zápěstí: | Ne |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Podsvícení: | Ne |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Doporučené použití: | Domácí |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Počet kláves na klávesnici: | 104 |
| Spínače klávesnice: | Membránový spínač |
| Jazyk klávesnice: | Britská angličtina |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Počet přiložených produtků: | 2 kusů |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Rolovací kolečko: | Ano |
| Rozlišení pohybu: | 800 DPI |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Typ závitnice: | Kola |
| Délka kabelu myši: | 1,6 m |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Obsahuje myš: | Ano |
