SADA PRO VIDEOVRÁTNÝ HIKVISION DS-KIS703Y-P
Kód: INDHIKWID0003Detailní popis produktu
SADA PRO VIDEOVRÁTNÝ HIKVISION DS-KIS703Y-P| Wi-fi pásmo | 2,4 GHz |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Proudová intenzita | 1,5 A |
| Správa napájení | DC 24V |
| Umístění / poloha | Externí / interní |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace | Ano |
| Zvukové kodeky | G.711u, G.711a |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Potlačení šumu | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Paměť typu flash | 0,032 GB |
| Kapacita paměti RAM | 0,256 GB |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 55 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1024 x 600 px |
| Úhlopříčka displeje | 17,8 cm (7") |
| Kompresní formáty videa | H.264 |
| Typ panelu | TFT |
| Vodorovný pozorovací úhel | 140° |
| Svislý porozovací úhel | 85° |
| Počet megapixelů | 2 MP |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Varování | Elektrická zařízení mohou být zdrojem úrazu elektrickým proudem. Neotevírejte kryt bez odpojení napájení., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být při demontáži nebezpečné., Nevystavujte přístroj vlhkosti nebo extrémním teplotám, protože by mohlo dojít k jeho poškození. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intercoms |
|---|---|
| EAN: | 6942160425917 |
| Wi-fi pásmo: | 2,4 GHz |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10 |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Proudová intenzita: | 1,5 A |
| Správa napájení: | DC 24V |
| Umístění / poloha: | Externí / interní |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace: | Ano |
| Zvukové kodeky: | G.711u, G.711a |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Potlačení šumu: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Paměť typu flash: | 0,032 GB |
| Kapacita paměti RAM: | 0,256 GB |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -10 - 55 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1024 x 600 px |
| Úhlopříčka displeje: | 17,8 cm (7") |
| Kompresní formáty videa: | H.264 |
| Typ panelu: | TFT |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 140° |
| Svislý porozovací úhel: | 85° |
| Počet megapixelů: | 2 MP |
| Maximální rozlišení videa: | 1920 x 1080 px |
| Varování: | Elektrická zařízení mohou být zdrojem úrazu elektrickým proudem. Neotevírejte kryt bez odpojení napájení., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být při demontáži nebezpečné., Nevystavujte přístroj vlhkosti nebo extrémním teplotám, protože by mohlo dojít k jeho poškození. |
