Videointerkomová sada Hikvision DS-KIS604-S
Kód: SDOHIKZES0009Detailní popis produktu
Videointerkomová sada Hikvision DS-KIS604-S| Podporované síťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Alarm vstup/výstup | Ano |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 5 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 35 W |
| Napětí napájecího zdroje | 48 V |
| Maximální spotřeba energie | 10 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky, Dotyk |
| Kapacita paměti RAM | 128 MB |
| Paměť flash | 32 MB |
| Umístění / poloha | Vnitřní/venkovní |
| IK kód | IK08 |
| Barva | Černá, Stříbrná, Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Potlačení šumu | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Ovládání hlasitosti | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace | Ano |
| Obousměrná komunikace | Ano |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Rozměry venkovní jednotky | 174 x 91 x 29 mm |
| Rozměry Switch | 105 x 86 x 28 mm |
| Rozměry vnitřní jednotky | 200 x 140 x 15,1 mm |
| Standard Onvif | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE |
| Typ upevnění | Na stěně/bráně |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Maximální počet podporovaných kamer | 1 |
| Vyhrazená aplikace | Hik-Connect (Android, iOS) |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Embedded LINUX |
| Jazyk operačního systému | Bulharština, Slovenština, Čeština, Dánsky, Španělština, Ruský, Maďarština, Arabština, Francouzština, Chorvatština, Polský, Řečtina, Portugalština, Italština, Angličtina, Německý |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 53 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Média pro přehrávání | H.264 |
| Barevný displej | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 17,8 cm (7") |
| Rozlišení displeje | 1024 x 600 px |
| Typ panelu | TFT |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Snížení hluku | Ano |
| IR rozsah | 3 m |
| Detekce pohybu | Podpora |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Svislý porozovací úhel | 75° |
| Počet megapixelů | 2 MP |
| Kompenzace protisvětla | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Vodorovný pozorovací úhel | 129° |
| Infračervená kamera | Ano |
| Noční vidění | Ano |
| Obsah soupravy | Vnitřní monitor Hikvision DS-KH6320-WTE1, Dveřní stanice Hikvision DS-KV8113-WME1, Přepínač PoE 4+1 Hikvision DS-3E0105P-E |
| AC adaptér | Ano |
| Varování | Elektrická zařízení mohou být zdrojem úrazu elektrickým proudem. Neotevírejte kryt bez odpojení napájení., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být při demontáži nebezpečné., Nevystavujte přístroj vlhkosti nebo extrémním teplotám, protože by mohlo dojít k jeho poškození. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intercoms (sets) |
|---|---|
| EAN: | 6931847110109 |
| Podporované síťové protokoly: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Alarm vstup/výstup: | Ano |
| Wi-fi pásmo: | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 5 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi: | IEEE802.11b/g/n |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): | 35 W |
| Napětí napájecího zdroje: | 48 V |
| Maximální spotřeba energie: | 10 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Dotyk |
| Kapacita paměti RAM: | 128 MB |
| Paměť flash: | 32 MB |
| Umístění / poloha: | Vnitřní/venkovní |
| IK kód: | IK08 |
| Barva: | Černá, Stříbrná, Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Potlačení šumu: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace: | Ano |
| Obousměrná komunikace: | Ano |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
| Rozměry venkovní jednotky: | 174 x 91 x 29 mm |
| Rozměry Switch: | 105 x 86 x 28 mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | 200 x 140 x 15,1 mm |
| Standard Onvif: | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | CE |
| Typ upevnění: | Na stěně/bráně |
| Hlasitý odposlech: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| Maximální počet podporovaných kamer: | 1 |
| Vyhrazená aplikace: | Hik-Connect (Android, iOS) |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Cloudové řízení: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Embedded LINUX |
| Jazyk operačního systému: | Bulharština, Slovenština, Čeština, Dánsky, Španělština, Ruský, Maďarština, Arabština, Francouzština, Chorvatština, Polský, Řečtina, Portugalština, Italština, Angličtina, Německý |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -40 - 53 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 95% |
| Média pro přehrávání: | H.264 |
| Barevný displej: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 17,8 cm (7") |
| Rozlišení displeje: | 1024 x 600 px |
| Typ panelu: | TFT |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Snížení hluku: | Ano |
| IR rozsah: | 3 m |
| Detekce pohybu: | Podpora |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu: | 30 fps |
| Svislý porozovací úhel: | 75° |
| Počet megapixelů: | 2 MP |
| Kompenzace protisvětla: | Ano |
| Maximální rozlišení videa: | 1920 x 1080 px |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 129° |
| Infračervená kamera: | Ano |
| Noční vidění: | Ano |
| Obsah soupravy: | Vnitřní monitor Hikvision DS-KH6320-WTE1, Dveřní stanice Hikvision DS-KV8113-WME1, Přepínač PoE 4+1 Hikvision DS-3E0105P-E |
| AC adaptér: | Ano |
| Varování: | Elektrická zařízení mohou být zdrojem úrazu elektrickým proudem. Neotevírejte kryt bez odpojení napájení., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být při demontáži nebezpečné., Nevystavujte přístroj vlhkosti nebo extrémním teplotám, protože by mohlo dojít k jeho poškození. |
