Supermicro MBD-X13DAI-T Intel C741 LGA 4677 (Socket E) Rozšířený ATX
Kód: PLGSUMSIN0029Detailní popis produktu
Supermicro MBD-X13DAI-T Intel C741 LGA 4677 (Socket E) Rozšířený ATX| Kompatibilní procesory | Intel® Xeon® |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | LGA 4677 (Socket E) |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Řadič LAN | Broadcom BCM57416 |
| Wi-Fi | Ne |
| Čipset základní desky | Intel C741 |
| Typ základní desky | Rozšířený ATX |
| Komponent pro | Server |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Hloubka | 332,7 mm |
| Šířka | 307,3 mm |
| Kapacity podporovaných paměťových modulů | 128GB, 256 MB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Napětí paměti | 1.1 V |
| Podporované frekvence paměti | 4400, 5600 MHz, 4000, 4800 |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 4 TB |
| Počet paměťových slotů | 16 |
| Kompatibilita s ECC | ECC |
| Maximální RDIMM paměť | 256 GB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Sloty PCI Express x8 | 1 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 5 |
| Úrovně RAID | 1, 5, 10, 0 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | SATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3.5 |
| ACPI verze | 6.4 |
| Počet konektorů SATA III | 8 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektor větráku | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet COM portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| EAN: | 672042886364 |
| Kompatibilní procesory: | Intel® Xeon® |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Patice procesoru: | LGA 4677 (Socket E) |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 10 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Řadič LAN: | Broadcom BCM57416 |
| Wi-Fi: | Ne |
| Čipset základní desky: | Intel C741 |
| Typ základní desky: | Rozšířený ATX |
| Komponent pro: | Server |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Hloubka: | 332,7 mm |
| Šířka: | 307,3 mm |
| Kapacity podporovaných paměťových modulů: | 128GB, 256 MB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Napětí paměti: | 1.1 V |
| Podporované frekvence paměti: | 4400, 5600 MHz, 4000, 4800 |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť: | 4 TB |
| Počet paměťových slotů: | 16 |
| Kompatibilita s ECC: | ECC |
| Maximální RDIMM paměť: | 256 GB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 8 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 35 °C |
| Sloty PCI Express x8: | 1 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x): | 5 |
| Úrovně RAID: | 1, 5, 10, 0 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | SATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS): | 3.5 |
| ACPI verze: | 6.4 |
| Počet konektorů SATA III: | 8 |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Konektor větráku: | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 2 |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2): | 1 |
| Počet COM konektorů: | 1 |
| Konektor TPM: | Ano |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet COM portů: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
