Procesor Intel Core™ Ultra 7 270K Plus 24 jader
Kód: PROINTCI70216Detailní popis produktu
Procesor Intel Core™ Ultra 7 270K Plus 24 jader| Patice procesoru | LGA 1851 (Socket V1) |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,5 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet jader procesoru | 24 |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 36 MB |
| Model procesoru | 270K Plus |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximální turbo výkon | 250 W |
| Základní výkon procesoru | 125 W |
| Účinná jádra | 16 |
| Výkonná jádra | 8 |
| Verze PCI Express slotů | 4.0, 5.0 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 256 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 7200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| ECC | Ano |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037284837 |
| Patice procesoru: | LGA 1851 (Socket V1) |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,5 GHz |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Počet vláken procesoru: | 24 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 36 MB |
| Model procesoru: | 270K Plus |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Generace procesoru: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximální turbo výkon: | 250 W |
| Základní výkon procesoru: | 125 W |
| Účinná jádra: | 16 |
| Výkonná jádra: | 8 |
| Verze PCI Express slotů: | 4.0, 5.0 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 256 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 7200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| ECC: | Ano |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Graphics |
