Digitální dětský fotoaparát s termální tiskárnou SNAPI MT4108
Kód: APAMEDNAT0001Detailní popis produktu
Digitální dětský fotoaparát s termální tiskárnou SNAPI MT4108| Hloubka | 45 mm |
| Výška | 99 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Hmotnost | 340 g |
| Čtečka paměťových karet MicroSD | Ano |
| LCD displej | Ano |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 px |
| Typ fotoaparátu | Jednorázový fotoaparát |
| Maximální interpolované rozlišení snímku | 8 MP |
| Typ spouště fotoaparátu | Elektronický |
| Kapacita akumulátoru | 1000 mAh |
| Barva | Žlutá |
| Port USB C | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instant cameras |
|---|---|
| EAN: | 5906453141084 |
| Hloubka: | 45 mm |
| Výška: | 99 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hmotnost: | 340 g |
| Čtečka paměťových karet MicroSD: | Ano |
| LCD displej: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1280 x 720 px |
| Typ fotoaparátu: | Jednorázový fotoaparát |
| Maximální interpolované rozlišení snímku: | 8 MP |
| Typ spouště fotoaparátu: | Elektronický |
| Kapacita akumulátoru: | 1000 mAh |
| Barva: | Žlutá |
| Port USB C: | Ano |
