Insekticidní lampa ADLER AD 7940 Černá, Stříbrná
Kód: OSWADLLOB0001Detailní popis produktu
Insekticidní lampa ADLER AD 7940 Černá, Stříbrná| Vyměnitelná žárovka | Ano |
| Bezpečné pro zvířata | Ano |
| Tichý provoz | Ano |
| Vlnová délka | 395 nm |
| Počet zdrojů světla | 2 |
| Dosah | 150 m² |
| Bez insekticidů | Ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Celkový výkon | 9 W |
| Výkon žárovky | 4,5 W |
| Napětí insekticidní sítě | 2200 V |
| Živostnost lampy | 10000 h |
| Typ zdroje | AC |
| Energetické požadavky | 220 - 240V, 50 - 60Hz |
| Barva | Černá |
| Tác | Ano |
| Vhodné pro | Vnitřní |
| Pověsitelný | Ano |
| Materiál | ABS, Kov |
| Voděodolný | IPX0 |
| Hloubka | 72 mm |
| Výška | 264 mm |
| Délka hadice | 0,8 m |
| Šířka | 336 mm |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Množství | 1 |
| Varování | Nenechávejte zařízení v bezprostředním dosahu dětí., Výrobek může obsahovat komponenty nebezpečné pro životní prostředí, které vyžadují zvláštní likvidaci., Vyvarujte se přímého kontaktu s poškozeným zařízením, protože může obsahovat škodlivé látky. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5905575906670 |
| Vyměnitelná žárovka: | Ano |
| Bezpečné pro zvířata: | Ano |
| Tichý provoz: | Ano |
| Vlnová délka: | 395 nm |
| Počet zdrojů světla: | 2 |
| Dosah: | 150 m² |
| Bez insekticidů: | Ano |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Celkový výkon: | 9 W |
| Výkon žárovky: | 4,5 W |
| Napětí insekticidní sítě: | 2200 V |
| Živostnost lampy: | 10000 h |
| Typ zdroje: | AC |
| Energetické požadavky: | 220 - 240V, 50 - 60Hz |
| Barva: | Černá |
| Tác: | Ano |
| Vhodné pro: | Vnitřní |
| Pověsitelný: | Ano |
| Materiál: | ABS, Kov |
| Voděodolný: | IPX0 |
| Hloubka: | 72 mm |
| Výška: | 264 mm |
| Délka hadice: | 0,8 m |
| Šířka: | 336 mm |
| Uživatelská příručka: | Ano |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Nenechávejte zařízení v bezprostředním dosahu dětí., Výrobek může obsahovat komponenty nebezpečné pro životní prostředí, které vyžadují zvláštní likvidaci., Vyvarujte se přímého kontaktu s poškozeným zařízením, protože může obsahovat škodlivé látky. |
