Canon MAXIFY MB2750 InkJet A4 600 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0129Detailní popis produktu
Canon MAXIFY MB2750 InkJet A4 600 x 1200 DPI Wi-Fi| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK, WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie | Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Maximální zatížení měsíčně | 20000 stránek za měsíc |
| Doporučené vytížení | 200 - 1000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,2 W |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 26 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Barevný displej | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Barva | Černá |
| Displej | LCD |
| Úhlopříčka displeje | 7,37 cm (2.9") |
| Hmotnost | 12,1 kg |
| Hloubka | 389 mm |
| Výška | 320 mm |
| Šířka | 463 mm |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Kopírování bez PC | Ano |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 2, 4 |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Maximální počet kopií | 99 kopie |
| Vysílání faxu | 100 umístění |
| Rychlost faxového přenosu dat | 3 s/str. |
| Rozlišení faxu (barevně) | 200 x 200 DPI |
| Faxování | Barevné faxování |
| Paměť faxu | 250 str. |
| Rychlost modemu | 33,6 Kbit/s |
| Rozlišení faxu (černobíle) | 300 x 300 DPI |
| Typy médií v zásobníku papíru | Lesklý papír, Obyčejný papír, Matný papír, Obálky, Papír s vysokým rozlišením, Středně lesklý papír |
| Doporučená váha média | 64 - 105, 275 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4, A5 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal |
| Vlastní délka média | 127 - 355,6 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Velikosti obálek | C5, 10, DL, Monarch |
| Vlastní šířka média | 89 - 215,9 mm |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru (v imperiálních jednotkách) | 29 - 47,6 kg (64 - 105 lbs) |
| Velikosti fotopapíru | 10x15, 13x18 cm, 20x25 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Podporované mobilní operační systémy | Windows 10 Mobile, Windows RT, Android, iOS |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Standardní rozhraní | Ethernet, USB 2.0, Bezdrátový LAN |
| USB port | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Kapacita automatického podavače | 50 listy |
| Vstup papíru typu | Kazeta |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 2 |
| Výstupní kapacita automatického podavače dokumentů (ADF) | 50 listy |
| Celková vstupní kapacita | 500 listy |
| Hladina akustického výkonu (pohotovostní režim) | 56 dB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 30 °C |
| Rychlost skenování (barevně) | 15,5 str. za minutu |
| Skenování | Barevné skenování |
| Skenování na | Cloud, HTTP, E-mail, USB |
| Výstupní barevná hloubka | 24 bit |
| Rychlost skenování (černá) | 18,5 str. za minutu |
| Maximální skenovací oblast | A4 / Letter (216 x 297) |
| Vstupní barevná hloubka | 48 bit |
| Typ skeneru | Skener s plochou podložkou a ADF |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 1200 DPI |
| Technologie skenování | CIS |
| Duplexní tisk | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Tisk | Barevný tisk |
| Tisková technologie | InkJet |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6 s |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 24 ipm |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 7 s |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 24 ipm |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 15,5 str. za minutu |
| Maximální rozlišení | 600 x 1200 DPI |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Přibalený software | Quick Utility Toolbox, IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4549292051094 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10,100 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Technologie kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA2-PSK, WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie: | Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Tiskové barvy: | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Maximální zatížení měsíčně: | 20000 stránek za měsíc |
| Doporučené vytížení: | 200 - 1000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní: | 4 |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,2 W |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování: | 26 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Barevný displej: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Displej: | LCD |
| Úhlopříčka displeje: | 7,37 cm (2.9") |
| Hmotnost: | 12,1 kg |
| Hloubka: | 389 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 463 mm |
| Funkce kopírování N do 1: | Ano |
| Kopírování bez PC: | Ano |
| Funkce N-in-1 copy (N=): | 2, 4 |
| Změna velikosti kopií: | 25 - 400% |
| Kopírování: | Barevné kopírování |
| Maximální počet kopií: | 99 kopie |
| Vysílání faxu: | 100 umístění |
| Rychlost faxového přenosu dat: | 3 s/str. |
| Rozlišení faxu (barevně): | 200 x 200 DPI |
| Faxování: | Barevné faxování |
| Paměť faxu: | 250 str. |
| Rychlost modemu: | 33,6 Kbit/s |
| Rozlišení faxu (černobíle): | 300 x 300 DPI |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Lesklý papír, Obyčejný papír, Matný papír, Obálky, Papír s vysokým rozlišením, Středně lesklý papír |
| Doporučená váha média: | 64 - 105, 275 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A4, A5 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Legal |
| Vlastní délka média: | 127 - 355,6 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9): | B5 |
| Velikosti obálek: | C5, 10, DL, Monarch |
| Vlastní šířka média: | 89 - 215,9 mm |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru (v imperiálních jednotkách): | 29 - 47,6 kg (64 - 105 lbs) |
| Velikosti fotopapíru: | 10x15, 13x18 cm, 20x25 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Podporované mobilní operační systémy: | Windows 10 Mobile, Windows RT, Android, iOS |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Standardní rozhraní: | Ethernet, USB 2.0, Bezdrátový LAN |
| USB port: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Kapacita automatického podavače: | 50 listy |
| Vstup papíru typu: | Kazeta |
| Automatický podavač dokumentů (ADF): | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 2 |
| Výstupní kapacita automatického podavače dokumentů (ADF): | 50 listy |
| Celková vstupní kapacita: | 500 listy |
| Hladina akustického výkonu (pohotovostní režim): | 56 dB |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 15 - 30 °C |
| Rychlost skenování (barevně): | 15,5 str. za minutu |
| Skenování: | Barevné skenování |
| Skenování na: | Cloud, HTTP, E-mail, USB |
| Výstupní barevná hloubka: | 24 bit |
| Rychlost skenování (černá): | 18,5 str. za minutu |
| Maximální skenovací oblast: | A4 / Letter (216 x 297) |
| Vstupní barevná hloubka: | 48 bit |
| Typ skeneru: | Skener s plochou podložkou a ADF |
| Rozlišení optického skenování: | 1200 x 1200 DPI |
| Technologie skenování: | CIS |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy: | Auto |
| Tisk: | Barevný tisk |
| Tisková technologie: | InkJet |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): | 6 s |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734): | 24 ipm |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita): | 7 s |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734): | 24 ipm |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4): | 15,5 str. za minutu |
| Maximální rozlišení: | 600 x 1200 DPI |
| Dodávané ovladače: | Ano |
| Přibalený software: | Quick Utility Toolbox, IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX |
