Přenosný inhalátor Oromed ORO-MESH FAMILY
Kód: UISOROINH0009Detailní popis produktu
Přenosný inhalátor Oromed ORO-MESH FAMILY| Napájecí zdroj | Baterie |
| Objem | 8 ml |
| Jednoduché používání | Ano |
| Barva | Modrá |
| Technologie nebulizéru | Mesh nebuliser |
| Maximální hlasitost | 50 dB |
| Délka | 45 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Výška | 123 mm |
| Návod | Ano |
| Kabel USB | Ano |
| Maska pro dospělé | Ano |
| Pouzdro | Ano |
| Inhalátor je součástí dodávky | Ano |
| Doplňovací šálek | Ano |
| Maska pro děti | Ano |
| Baterie | Ne |
| Náustek | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inhalers |
|---|---|
| EAN: | 5904305746791 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Objem: | 8 ml |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Barva: | Modrá |
| Technologie nebulizéru: | Mesh nebuliser |
| Maximální hlasitost: | 50 dB |
| Délka: | 45 mm |
| Šířka: | 63 mm |
| Hmotnost: | 100 g |
| Výška: | 123 mm |
| Návod: | Ano |
| Kabel USB: | Ano |
| Maska pro dospělé: | Ano |
| Pouzdro: | Ano |
| Inhalátor je součástí dodávky: | Ano |
| Doplňovací šálek: | Ano |
| Maska pro děti: | Ano |
| Baterie: | Ne |
| Náustek: | Ano |
