18V akumulátorová ráčna DCF510N DEWALT
Kód: NAKDEWKLU0046Detailní popis produktu
18V akumulátorová ráčna DCF510N DEWALT| Osvětlovací LED | Ano |
| Maximální točivý moment | 101,7 Nm |
| Napětí baterie | 18 V |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Maximální otáčky | 300/min |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Nabíječka | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Vyměnitelná kovadlina 1/2-3/8" | Ano |
| Akumulátorová ráčna Dewalt DCF510N-XJ | Ano |
| Balení baterií | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Impact wrenches |
|---|---|
| EAN: | 5035048789667 |
| Osvětlovací LED: | Ano |
| Maximální točivý moment: | 101,7 Nm |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Maximální otáčky: | 300/min |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Nabíječka: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Vyměnitelná kovadlina 1/2-3/8": | Ano |
| Akumulátorová ráčna Dewalt DCF510N-XJ: | Ano |
| Balení baterií: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
