POC Kortal Race MIPS Oranžová, Černá
Kód: SIRPO1KAS0067Detailní popis produktu
POC Kortal Race MIPS Oranžová, Černá| Hmotnost | 470 g |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | MIPS |
| Barva | Oranžová |
| Typ povrchu | Matný |
| Věk | Dospělý |
| Zbarvení | Dvoubarevné |
| Materiál skeletu | Polykarbonát |
| Rozsah obvodů hlavy | 59 - 62 cm |
| Systém přizpůsobení | Knoflík |
| Odnímatelné hledí | Ano |
| Barva rozvinutého produktu | Fluorescent Orange AVIP/Uranium Black Matt |
| Ventilace | Ano |
| Nastavitelné hledí | Ano |
| Styl helmy | Poloviční helma |
| Nastavitelná velikost | Ano |
| Typ ventilace | Opraveno |
| Materiál ochranné pěny | Pěnový polystyren (EPS) |
| Aktivita | Elektrokolo, Jízda na fat biku, Horská cyklistika |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Velikost (S/M/L) | XL - XXL |
| Technologie specifické pro značku | RECCO® system, Odnímatelná, nastavitelná kšiltovka Breakaway, Eye garage, NFC Medical ID Chip |
| Typ spony | Přezková spona |
| Typ konstrukce | Ve formě |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 7325549964235 |
| Hmotnost: | 470 g |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | MIPS |
| Barva: | Oranžová |
| Typ povrchu: | Matný |
| Věk: | Dospělý |
| Zbarvení: | Dvoubarevné |
| Materiál skeletu: | Polykarbonát |
| Rozsah obvodů hlavy: | 59 - 62 cm |
| Systém přizpůsobení: | Knoflík |
| Odnímatelné hledí: | Ano |
| Barva rozvinutého produktu: | Fluorescent Orange AVIP/Uranium Black Matt |
| Ventilace: | Ano |
| Nastavitelné hledí: | Ano |
| Styl helmy: | Poloviční helma |
| Nastavitelná velikost: | Ano |
| Typ ventilace: | Opraveno |
| Materiál ochranné pěny: | Pěnový polystyren (EPS) |
| Aktivita: | Elektrokolo, Jízda na fat biku, Horská cyklistika |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Velikost (S/M/L): | XL - XXL |
| Technologie specifické pro značku: | RECCO® system, Odnímatelná, nastavitelná kšiltovka Breakaway, Eye garage, NFC Medical ID Chip |
| Typ spony: | Přezková spona |
| Typ konstrukce: | Ve formě |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
