Trust GXT 491W FAYZO Sluchátka s mikrofonem Kabelový a bezdrátový Přes hlavu Hraní USB typu C Bluetooth Černá, Bílá
Kód: GAMTRUSLU0034Detailní popis produktu
Trust GXT 491W FAYZO Sluchátka s mikrofonem Kabelový a bezdrátový Přes hlavu Hraní USB typu C Bluetooth Černá, Bílá| USB Power Delivery | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Hloubka | 90 mm |
| Hmotnost | 290 g |
| Výška | 200 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Hmotnost včetně balení | 500 g |
| Výška balení | 93 mm |
| Hloubka balení | 232 mm |
| Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě | 35% |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Vyrobeno z recyklovaných materiálů | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| USB konektor | USB typu C |
| USB konektivita | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Doporučené použití | Hraní |
| LED indikátory | Ano |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Bílá, Černá |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Barva kabelu | Černá |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Délka kabelu | 1,2 m |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Ovládací klávesy | Hlasitost +, Ztlumení, Volume - |
| Typ řídicí jednotky | On-ear control unit |
| Hladina akustického tlaku (max) | 110 dB |
| Nastavitelný popruh na hlavu | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 22 h |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Množství | 1 |
| Přijímač | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C, Audio (3ˌ5 mm) |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB |
| AC adaptér | Ne |
| Stručný návod | Ano |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 1% |
| Citlivost sluchátek | 100 dB |
| Počet mechanik | 2 |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Ovladač jednotky | 5 cm |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Životnost baterie | 1320 min |
| Osvědčení o udržitelnosti | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 8713439253047 |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Hloubka: | 90 mm |
| Hmotnost: | 290 g |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Hmotnost včetně balení: | 500 g |
| Výška balení: | 93 mm |
| Hloubka balení: | 232 mm |
| Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě: | 35% |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Vyrobeno z recyklovaných materiálů: | Ano |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| USB konektor: | USB typu C |
| USB konektivita: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Doporučené použití: | Hraní |
| LED indikátory: | Ano |
| Barva podsvětlení: | Více |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Podsvícení: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Otočné |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Barva kabelu: | Černá |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Délka kabelu: | 1,2 m |
| Základní materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Ovládací klávesy: | Hlasitost +, Ztlumení, Volume - |
| Typ řídicí jednotky: | On-ear control unit |
| Hladina akustického tlaku (max): | 110 dB |
| Nastavitelný popruh na hlavu: | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby: | 22 h |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Zdroj nabíjení: | USB |
| Množství: | 1 |
| Přijímač: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typ A na USB typ C, Audio (3ˌ5 mm) |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB |
| AC adaptér: | Ne |
| Stručný návod: | Ano |
| Celkové harmonické zkreslení (THD): | 1% |
| Citlivost sluchátek: | 100 dB |
| Počet mechanik: | 2 |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Ovladač jednotky: | 5 cm |
| Typ magnetu: | Síran neodymitý |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Životnost baterie: | 1320 min |
| Osvědčení o udržitelnosti: | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
