Steelseries Arctis Nova 7X - Prémiová herní sluchátka – RENOVOVANÁ (černá, zelená)
Kód: GAMSTSSLU0007Detailní popis produktu
Steelseries Arctis Nova 7X - Prémiová herní sluchátka – RENOVOVANÁ (černá, zelená)| Bluetooth | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| USB konektivita | Ano |
| USB konektor | USB typu C |
| RF konektivita | Ano |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Hraní |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Barva | Černá, Zelená |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 38 h |
| Rychlonabíjení | 15 min |
| Bateriový provoz | Ano |
| Dodávané kabely | Audio (3ˌ5 mm), USB typ A na USB typ C |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB typu C |
| Přijímač | Ano |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 1% |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 22000 Hz |
| Impedance | 36 ohm |
| Citlivost sluchátek | 93 dB |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 6500 Hz |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Typ směrového mikrofonu | Obousměrný mikrofon |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 810052985107 |
| Bluetooth: | Ano |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| USB konektivita: | Ano |
| USB konektor: | USB typu C |
| RF konektivita: | Ano |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Doporučené použití: | Hraní |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Barva: | Černá, Zelená |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby: | 38 h |
| Rychlonabíjení: | 15 min |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Dodávané kabely: | Audio (3ˌ5 mm), USB typ A na USB typ C |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB typu C |
| Přijímač: | Ano |
| Celkové harmonické zkreslení (THD): | 1% |
| Ovladač jednotky: | 4 cm |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 22000 Hz |
| Impedance: | 36 ohm |
| Citlivost sluchátek: | 93 dB |
| Citlivost mikrofonu: | -38 dB |
| Potlačení šumu mikrofonem: | Ano |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 6500 Hz |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Typ směrového mikrofonu: | Obousměrný mikrofon |
