Poly Náhlavní souprava Voyager Surround 80 UC USB-C s certifikací Microsoft Teams + adaptér USB-C/A
Kód: PERPO2SLU0092Detailní popis produktu
Poly Náhlavní souprava Voyager Surround 80 UC USB-C s certifikací Microsoft Teams + adaptér USB-C/A| Hmotnost | 275 g |
| Šířka | 191 mm |
| Výška | 181 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Polstrování náhlavní spony | Ano |
| NFC | Ne |
| Profily Bluetooth | A2DP, HFP, HSP, AVDTP, AVRCP |
| Dosah bezdrátového spojení | 30 m |
| USB konektivita | Ano |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| USB konektor | USB typu C |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Ovládací klávesy | Přehrát/pozastavit, Stopa>, Track <, Volume -, Hlasitost + |
| MP3 přehrávač | Ne |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Barva kabelu | Černá |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| LED indikátory | Ano |
| Doporučené použití | Hudba / volný čas |
| Ovládání hlasitosti | Dotyk |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Sklopný | Ne |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Barva | Černá |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Doba hovoru | 21 h |
| Bateriový provoz | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 24 h |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Doba nabíjení baterie | 1 h |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Dodávané kabely | 3.5 mm to USB Type-C |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra | USB typu C |
| Stručný návod | Ano |
| Citlivost sluchátek | 132 dB |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Akustický systém | Zavřené |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Frekvence mikrofonu | 20 - 16000 Hz |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Citlivost mikrofonu | -37 dB |
| Počet mikrofonů | 10 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 196548377831 |
| Hmotnost: | 275 g |
| Šířka: | 191 mm |
| Výška: | 181 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Polstrování náhlavní spony: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Profily Bluetooth: | A2DP, HFP, HSP, AVDTP, AVRCP |
| Dosah bezdrátového spojení: | 30 m |
| USB konektivita: | Ano |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| USB konektor: | USB typu C |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Ovládací klávesy: | Přehrát/pozastavit, Stopa>, Track <, Volume -, Hlasitost + |
| MP3 přehrávač: | Ne |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Barva kabelu: | Černá |
| Počet současně připojených zařízení: | 2 |
| LED indikátory: | Ano |
| Doporučené použití: | Hudba / volný čas |
| Ovládání hlasitosti: | Dotyk |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Sklopný: | Ne |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX4 |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Barva: | Černá |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Bezdrátové nabíjení: | Ne |
| Doba hovoru: | 21 h |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby: | 24 h |
| Zdroj nabíjení: | USB |
| Doba nabíjení baterie: | 1 h |
| Pouzdro na přenášení: | Ano |
| Dodávané kabely: | 3.5 mm to USB Type-C |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra: | USB typu C |
| Stručný návod: | Ano |
| Citlivost sluchátek: | 132 dB |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Akustický systém: | Zavřené |
| Ovladač jednotky: | 4 cm |
| Frekvence mikrofonu: | 20 - 16000 Hz |
| Typ mikrofonu: | Vestavěné |
| Citlivost mikrofonu: | -37 dB |
| Počet mikrofonů: | 10 |
