Poly Náhlavní souprava Voyager 4310-M UC + kabel USB-A na USB-C + adaptér BT700
Kód: PERPO2SLU0085Detailní popis produktu
Poly Náhlavní souprava Voyager 4310-M UC + kabel USB-A na USB-C + adaptér BT700| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| NFC | Ne |
| USB konektor | USB Typ-A |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Profily Bluetooth | HSP, AVRCP, A2DP, HFP |
| USB konektivita | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 50 m |
| Bluetooth | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| MP3 přehrávač | Ne |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Ovládací klávesy | Volume -, Zvednout/položit hovor, Ztlumení, Hlasitost + |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Typ sluchátek | Monofonní |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Barva | Černá |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Sklopný | Ne |
| Počet uložených spárovaných zařízení | 8 |
| Kapacita baterie | 350 mAh |
| Bateriový provoz | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Doba hovoru | 24 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Doba nabíjení baterie | 1,6 h |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Nabíjecí podstavec | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Akustický systém | Zavřené |
| Ovladač jednotky | 3,2 cm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Potlačení šumu | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Typ mikrofonu | Boom |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 197497011074 |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| NFC: | Ne |
| USB konektor: | USB Typ-A |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Profily Bluetooth: | HSP, AVRCP, A2DP, HFP |
| USB konektivita: | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení: | 50 m |
| Bluetooth: | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ano |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| MP3 přehrávač: | Ne |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX4 |
| Ovládací klávesy: | Volume -, Zvednout/položit hovor, Ztlumení, Hlasitost + |
| Doporučené použití: | Kancelář / call centrum |
| Typ sluchátek: | Monofonní |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Barva: | Černá |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Sklopný: | Ne |
| Počet uložených spárovaných zařízení: | 8 |
| Kapacita baterie: | 350 mAh |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Bezdrátové nabíjení: | Ne |
| Doba hovoru: | 24 h |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Zdroj nabíjení: | USB |
| Doba nabíjení baterie: | 1,6 h |
| Pouzdro na přenášení: | Ano |
| Nabíjecí podstavec: | Ano |
| Stručný návod: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Typ potlačení hluku: | Aktivní |
| Akustický systém: | Zavřené |
| Ovladač jednotky: | 3,2 cm |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Potlačení šumu: | Ano |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 6800 Hz |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém): | Ano |
| Typ mikrofonu: | Boom |
