HP Poly Voyager Focus 2-M USB-C-C Headset Nabíjecí stojan Adaptér USB-C/A
Kód: PERPO2SLU0087Detailní popis produktu
HP Poly Voyager Focus 2-M USB-C-C Headset Nabíjecí stojan Adaptér USB-C/A| Certifikováno pro Microsoft Teams | Ano |
| Hmotnost | 175 g |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 183 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Výška balení | 66 mm |
| Hmotnost včetně balení | 779 g |
| Hloubka balení | 210 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Ostatní podporované operační systémy | iOS, Android |
| Kód UNSPSC | 43191638 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software | Poly Lens |
| Kompatibilita | Kompatibilní s počítači přes adaptér BT700 Bluetooth nebo kabel USB, s chytrými telefony přes Bluetooth |
| Profily Bluetooth | A2DP, HFP, AVRCP, HSP |
| USB konektivita | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Dosah bezdrátového spojení | 50 m |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | Ano |
| Ovládací klávesy | Ztlumení, Hlasitost +, Volume -, Bluetooth párování |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Název barvy | Black |
| Styl nošení | Do ruky |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Doporučené použití | Car/Home office |
| Barva | Černá |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjecí podstavec | Ano |
| Obsah krabice | USB Type-C charging cable; Quick start guide; Charging stand; Wireless headset; Carrying pouch; BT700 Bluetooth Type-C adapter; USB Type-C to USB Type-A adapter |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Potlačení šumu | Ano |
| Ovladač jednotky | 3,2 cm |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 198415336521 |
| Certifikováno pro Microsoft Teams: | Ano |
| Hmotnost: | 175 g |
| Šířka: | 155 mm |
| Výška: | 183 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Podporované mobilní operační systémy: | iOS, Android |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Výška balení: | 66 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 779 g |
| Hloubka balení: | 210 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Ostatní podporované operační systémy: | iOS, Android |
| Kód UNSPSC: | 43191638 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software: | Poly Lens |
| Kompatibilita: | Kompatibilní s počítači přes adaptér BT700 Bluetooth nebo kabel USB, s chytrými telefony přes Bluetooth |
| Profily Bluetooth: | A2DP, HFP, AVRCP, HSP |
| USB konektivita: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 50 m |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth: | Ano |
| Ovládací klávesy: | Ztlumení, Hlasitost +, Volume -, Bluetooth párování |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Název barvy: | Black |
| Styl nošení: | Do ruky |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Doporučené použití: | Car/Home office |
| Barva: | Černá |
| Doba nabíjení baterie: | 2 h |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjecí podstavec: | Ano |
| Obsah krabice: | USB Type-C charging cable; Quick start guide; Charging stand; Wireless headset; Carrying pouch; BT700 Bluetooth Type-C adapter; USB Type-C to USB Type-A adapter |
| Typ potlačení hluku: | Aktivní |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Potlačení šumu: | Ano |
| Ovladač jednotky: | 3,2 cm |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 6800 Hz |
| Počet mikrofonů: | 4 |
| Osvědčení o udržitelnosti: | TCO |
