HP Poly Stereofonní náhlavní souprava Poly Blackwire 5220 USB-C + 3,5mm konektor + adaptér USB-C/A
Kód: PERPO2SLU0084Detailní popis produktu
HP Poly Stereofonní náhlavní souprava Poly Blackwire 5220 USB-C + 3,5mm konektor + adaptér USB-C/A| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Výška | 66 mm |
| Šířka | 183 mm |
| Hmotnost | 300 g |
| Hloubka | 155 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Hloubka balení | 211 mm |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Výška balení | 60 mm |
| Rozměry palety | 1016 x 1219 x 1265 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Konektor 2,5 mm | Ne |
| Ostatní podporované operační systémy | iOS, Android |
| Digitální signálový procesor | Ano |
| Kód UNSPSC | 43191638 |
| Kompatibilita | Kompatibilní s počítači přes USB / USB Type-C, připojení k mobilním zařízením a tabletům přes 3,5mm konektor a zařízením podporujícím USB Type-C |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software | Poly Lens |
| Bluetooth | Ne |
| USB konektivita | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| 2x 3,5 mm konektory | Ne |
| USB konektor | USB typu C |
| Barva | Černá, Červená |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ řídicí jednotky | Ovládací jednotka na kabelu |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Název barvy | Black |
| Certifikace | Skype for Business |
| Záruční list | Ano |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Obsah krabice | Úvodní příručka; Záruční list; Přepravní pouzdro; Headset; Adaptér USB Type-C na USB Type-A |
| Hmotnost palety | 357 kg |
| Kód harmonizovaného systému | 85183000 |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 197498837420 |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Výška: | 66 mm |
| Šířka: | 183 mm |
| Hmotnost: | 300 g |
| Hloubka: | 155 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Hloubka balení: | 211 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 300 g |
| Výška balení: | 60 mm |
| Rozměry palety: | 1016 x 1219 x 1265 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Konektor 2,5 mm: | Ne |
| Ostatní podporované operační systémy: | iOS, Android |
| Digitální signálový procesor: | Ano |
| Kód UNSPSC: | 43191638 |
| Kompatibilita: | Kompatibilní s počítači přes USB / USB Type-C, připojení k mobilním zařízením a tabletům přes 3,5mm konektor a zařízením podporujícím USB Type-C |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software: | Poly Lens |
| Bluetooth: | Ne |
| USB konektivita: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| 2x 3,5 mm konektory: | Ne |
| USB konektor: | USB typu C |
| Barva: | Černá, Červená |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ řídicí jednotky: | Ovládací jednotka na kabelu |
| Doporučené použití: | Hovory/hudba |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Název barvy: | Black |
| Certifikace: | Skype for Business |
| Záruční list: | Ano |
| Pouzdro na přenášení: | Ano |
| Obsah krabice: | Úvodní příručka; Záruční list; Přepravní pouzdro; Headset; Adaptér USB Type-C na USB Type-A |
| Hmotnost palety: | 357 kg |
| Kód harmonizovaného systému: | 85183000 |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Potlačení šumu mikrofonem: | Ano |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 8000 Hz |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | TCO |
