HP Poly Stereofonní náhlavní souprava Poly Blackwire 3220 USB-C + adaptér USB-C/A
Kód: PERPO2SLU0083Detailní popis produktu
HP Poly Stereofonní náhlavní souprava Poly Blackwire 3220 USB-C + adaptér USB-C/A| Výška | 178 mm |
| Hmotnost | 64 g |
| Šířka | 155 mm |
| Hloubka | 32 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Výška balení | 207 mm |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Hloubka balení | 56 mm |
| Rozměry palety | 1016 x 1219 x 1520 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Kód UNSPSC | 43191638 |
| Ostatní podporované operační systémy | iOS, Android |
| Přibalený software | Poly Lens |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Kompatibilita | Kompatibilní s počítači pomocí kabelu USB Type-C nebo adaptéru USB Type-C/A |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB konektor | USB Typ-A |
| USB konektivita | Ano |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1,61 m |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Odstup signálu od šumu | 118 dB |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Technologie ochrany sluchu | SoundGuard DIGITAL |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Ovládací klávesy | Volume -, Reject call, Zvednout/položit hovor, Ztlumení, Hlasitost + |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítko |
| Typ řídicí jednotky | Ovládací jednotka na kabelu |
| Barva kabelu | Červená |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Název barvy | Black |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Certifikace | UC |
| Stručný návod | Ano |
| Materiál náušníků | Polyuretan (PU) |
| Audio adaptéry součástí balení | USB |
| Obsah krabice | Uživatelská příručka; Headset; Adaptér USB Type-C na USB Type-A |
| Hmotnost palety | 357 kg |
| Redukce šumu | Ano |
| Impedance | 32 ohm |
| Citlivost sluchátek | 90 dB |
| Ovladač jednotky | 2,8 cm |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 197498837413 |
| Výška: | 178 mm |
| Hmotnost: | 64 g |
| Šířka: | 155 mm |
| Hloubka: | 32 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Výška balení: | 207 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 300 g |
| Hloubka balení: | 56 mm |
| Rozměry palety: | 1016 x 1219 x 1520 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Kód UNSPSC: | 43191638 |
| Ostatní podporované operační systémy: | iOS, Android |
| Přibalený software: | Poly Lens |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Kompatibilita: | Kompatibilní s počítači pomocí kabelu USB Type-C nebo adaptéru USB Type-C/A |
| Technologie propojení: | Kabel |
| USB konektor: | USB Typ-A |
| USB konektivita: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 1,61 m |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Odstup signálu od šumu: | 118 dB |
| Doporučené použití: | Kancelář / call centrum |
| Technologie ochrany sluchu: | SoundGuard DIGITAL |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Ovládací klávesy: | Volume -, Reject call, Zvednout/položit hovor, Ztlumení, Hlasitost + |
| Ovládání hlasitosti: | Tlačítko |
| Typ řídicí jednotky: | Ovládací jednotka na kabelu |
| Barva kabelu: | Červená |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Název barvy: | Black |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Certifikace: | UC |
| Stručný návod: | Ano |
| Materiál náušníků: | Polyuretan (PU) |
| Audio adaptéry součástí balení: | USB |
| Obsah krabice: | Uživatelská příručka; Headset; Adaptér USB Type-C na USB Type-A |
| Hmotnost palety: | 357 kg |
| Redukce šumu: | Ano |
| Impedance: | 32 ohm |
| Citlivost sluchátek: | 90 dB |
| Ovladač jednotky: | 2,8 cm |
| Citlivost mikrofonu: | -38 dB |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 10000 Hz |
| Osvědčení o udržitelnosti: | TCO |
