HP Poly Stereofonní headset Poly Voyager 4320 UC USB-A + adaptér BT700 USB-A + nabíjecí stojan
Kód: PERPO2SLU0100Detailní popis produktu
HP Poly Stereofonní headset Poly Voyager 4320 UC USB-A + adaptér BT700 USB-A + nabíjecí stojan| Šířka | 155 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hmotnost | 162 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Výška balení | 115 mm |
| Hmotnost včetně balení | 644,17 g |
| Hloubka balení | 210 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Rozměry palety | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Váha palety | 94,6 kg (208.5 lbs) |
| Ostatní podporované operační systémy | iOS, Android |
| Kód UNSPSC | 43191638 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software | Poly Lens |
| Kompatibilita | Kompatibilní s počítači přes adaptér BT700 USB-A Bluetooth a chytré telefony přes Bluetooth |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Profily Bluetooth | AVRCP, HSP, A2DP, HFP |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Název barvy | Black |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Bateriový provoz | Ano |
| Doba hovoru | 24 h |
| Doba nabíjení baterie | 1,6 h |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 47 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 50 h |
| Nabíjecí podstavec | Ano |
| Pouzdro | Ano |
| Přijímač | Ano |
| Dodávané kabely | USB Typ-A |
| Obsah krabice | Úvodní příručka; Cestovní pouzdro; Nabíjecí podstavec; Bezdrátová náhlavní souprava; Nabíjecí kabel USB Type-A; Adaptér BT700 Bluetooth USB |
| Hmotnost palety | 94,6 kg |
| Ovladač jednotky | 3,2 cm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 197029610119 |
| Šířka: | 155 mm |
| Hloubka: | 67 mm |
| Výška: | 182 mm |
| Hmotnost: | 162 g |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Výška balení: | 115 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 644,17 g |
| Hloubka balení: | 210 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Rozměry palety: | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Váha palety: | 94,6 kg (208.5 lbs) |
| Ostatní podporované operační systémy: | iOS, Android |
| Kód UNSPSC: | 43191638 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software: | Poly Lens |
| Kompatibilita: | Kompatibilní s počítači přes adaptér BT700 USB-A Bluetooth a chytré telefony přes Bluetooth |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| Profily Bluetooth: | AVRCP, HSP, A2DP, HFP |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Doporučené použití: | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Název barvy: | Black |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Doba hovoru: | 24 h |
| Doba nabíjení baterie: | 1,6 h |
| Zdroj nabíjení: | USB |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby: | 47 h |
| Doba v pohotovostním režimu: | 50 h |
| Nabíjecí podstavec: | Ano |
| Pouzdro: | Ano |
| Přijímač: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB Typ-A |
| Obsah krabice: | Úvodní příručka; Cestovní pouzdro; Nabíjecí podstavec; Bezdrátová náhlavní souprava; Nabíjecí kabel USB Type-A; Adaptér BT700 Bluetooth USB |
| Hmotnost palety: | 94,6 kg |
| Ovladač jednotky: | 3,2 cm |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém): | Ano |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 6800 Hz |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | TCO |
