HP Poly Náhlavní souprava Poly Voyager 4320 USB-C s certifikací Microsoft Teams + adaptér BT700
Kód: PERPO2SLU0102Detailní popis produktu
HP Poly Náhlavní souprava Poly Voyager 4320 USB-C s certifikací Microsoft Teams + adaptér BT700| Hloubka | 67 mm |
| Výška | 182 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Hmotnost | 162 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Výška balení | 55 mm |
| Hloubka balení | 210 mm |
| Hmotnost včetně balení | 324,73 g |
| Rozměry palety | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 10 |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Ostatní podporované operační systémy | iOS, Android |
| Kód UNSPSC | 43191638 |
| Kompatibilita | Kompatibilní s počítači a chytrými telefony prostřednictvím adaptéru Bluetooth nebo USB Type-C BT700 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software | Poly Lens |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| USB konektor | USB Typ-A |
| Bluetooth | Ano |
| USB konektivita | Ano |
| Profily Bluetooth | A2DP, HSF, HPF |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Název barvy | Black |
| Připojitelné k DECT | Ano |
| Technologie ochrany sluchu | SoundGuard DIGITAL |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Hmotnost palety | 103 kg |
| Ovladač jednotky | 3,2 cm |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 197029611604 |
| Hloubka: | 67 mm |
| Výška: | 182 mm |
| Šířka: | 155 mm |
| Hmotnost: | 162 g |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Výška balení: | 55 mm |
| Hloubka balení: | 210 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 324,73 g |
| Rozměry palety: | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 10 |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Ostatní podporované operační systémy: | iOS, Android |
| Kód UNSPSC: | 43191638 |
| Kompatibilita: | Kompatibilní s počítači a chytrými telefony prostřednictvím adaptéru Bluetooth nebo USB Type-C BT700 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software: | Poly Lens |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| USB konektor: | USB Typ-A |
| Bluetooth: | Ano |
| USB konektivita: | Ano |
| Profily Bluetooth: | A2DP, HSF, HPF |
| Barva: | Černá |
| Doporučené použití: | Kancelář / call centrum |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Název barvy: | Black |
| Připojitelné k DECT: | Ano |
| Technologie ochrany sluchu: | SoundGuard DIGITAL |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Hmotnost palety: | 103 kg |
| Ovladač jednotky: | 3,2 cm |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 6800 Hz |
| Počet mikrofonů: | 4 |
| Osvědčení o udržitelnosti: | TCO |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
