Herní sluchátka Bluetooth HAVIT H2002U PRO (černá a modrá)
Kód: GAMHAVSLU0041Detailní popis produktu
Herní sluchátka Bluetooth HAVIT H2002U PRO (černá a modrá)| Hloubka | 93 mm |
| Hmotnost | 339 g |
| Šířka | 154 mm |
| Výška | 194 mm |
| Technologie propojení | Kabel |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Hraní |
| Barva | Černá, Modrá |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Délka kabelu | 2 m |
| Impedance | 64 ohm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Ovladač jednotky | 5,3 cm |
| Citlivost sluchátek | 97 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6939119026912 |
| Hloubka: | 93 mm |
| Hmotnost: | 339 g |
| Šířka: | 154 mm |
| Výška: | 194 mm |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Doporučené použití: | Hraní |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Impedance: | 64 ohm |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Ovladač jednotky: | 5,3 cm |
| Citlivost sluchátek: | 97 dB |
