Drátová sluchátka Sennheiser HD 650
Kód: PERSENSLU0158Detailní popis produktu
Drátová sluchátka Sennheiser HD 650| Hmotnost | 400 g |
| Bluetooth | Ne |
| Konektor 6,35 mm | Ano |
| Adaptér Jack 3,5 mm - Jack 6,3 mm | Ano |
| USB konektivita | Ne |
| Technologie propojení | Kabel |
| Délka kabelu | 3 m |
| Typ produktu | Sluchátka |
| Barva | Titanová |
| Doporučené použití | Audiofil |
| Styl nošení | Okolo ucha |
| Množství | 1 |
| Varování | Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte. |
| Impedance | 300 ohm |
| Maximální zatížení | 500 mW pro EN 60-268-7 |
| Frekvence sluchátek | 10 - 41000 Hz |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Typ kondenzátoru | Dynamické, otevřené |
| Citlivost sluchátek | 102 dB |
| Harmonické zkreslení (THD) | 0,05% |
| Typ mikrofonu | Není dostupný |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155249552 |
| Hmotnost: | 400 g |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor 6,35 mm: | Ano |
| Adaptér Jack 3,5 mm - Jack 6,3 mm: | Ano |
| USB konektivita: | Ne |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Typ produktu: | Sluchátka |
| Barva: | Titanová |
| Doporučené použití: | Audiofil |
| Styl nošení: | Okolo ucha |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte. |
| Impedance: | 300 ohm |
| Maximální zatížení: | 500 mW pro EN 60-268-7 |
| Frekvence sluchátek: | 10 - 41000 Hz |
| Typ magnetu: | Síran neodymitý |
| Typ kondenzátoru: | Dynamické, otevřené |
| Citlivost sluchátek: | 102 dB |
| Harmonické zkreslení (THD): | 0,05% |
| Typ mikrofonu: | Není dostupný |
