Western Digital Purple vnitřní pevný disk 4 TB 5400 ot/min 128 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIAWESHDD0201Detailní popis produktu
Western Digital Purple vnitřní pevný disk 4 TB 5400 ot/min 128 MB 3.5" Serial ATA III| Model | HDD |
| Komponent pro | Sledovací systém |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku | 175 MB/s |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 128 MB |
| Rychlost otáček pevného disku | 5400 ot/min |
| Kapacita pevného disku | 4 TB |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Hloubka | 147 mm |
| Hmotnost | 550 g |
| Šířka | 101,6 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 65 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037905778 |
| Model: | HDD |
| Komponent pro: | Sledovací systém |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku: | 175 MB/s |
| Velikost bufferu paměťové jednotky: | 128 MB |
| Rychlost otáček pevného disku: | 5400 ot/min |
| Kapacita pevného disku: | 4 TB |
| Rozhraní: | Serial ATA III |
| Hloubka: | 147 mm |
| Hmotnost: | 550 g |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Výška: | 26,1 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 65 °C |
