Lanberg WF03-5306-10B rack 6U Nástěnný regál Černá
Kód: SZALAEWIS0109Detailní popis produktu
Lanberg WF03-5306-10B rack 6U Nástěnný regál Černá| Zámek předních dveří | Ano |
| Úhel otevírání dveří | 220° |
| Model | Nástěnný regál |
| Maximální nosnost | 60 kg |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kapacita racku | 6U |
| Konstrukce předních dveří | Sklo |
| Barva | Černá |
| Styl předních dvířek | Skleněné dveře |
| Kolejnice racku | Ano |
| Zámek | Ano |
| Typ rámečku | Zavřené |
| Tloušťka materiálu kolejnic | 1,5 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hmotnost | 11,3 kg |
| Hloubka | 350 mm |
| Šířka | 540 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| EAN: | 5901969446890 |
| Zámek předních dveří: | Ano |
| Úhel otevírání dveří: | 220° |
| Model: | Nástěnný regál |
| Maximální nosnost: | 60 kg |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kapacita racku: | 6U |
| Konstrukce předních dveří: | Sklo |
| Barva: | Černá |
| Styl předních dvířek: | Skleněné dveře |
| Kolejnice racku: | Ano |
| Zámek: | Ano |
| Typ rámečku: | Zavřené |
| Tloušťka materiálu kolejnic: | 1,5 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Hmotnost: | 11,3 kg |
| Hloubka: | 350 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Včetně šroubů: | Ano |
