Postelní madlo ACTIONMED
Kód: LITAIVPDN0001Detailní popis produktu
Postelní madlo ACTIONMED| Délka | 94 cm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Šířka | 52,5 cm |
| Nastavení výšky | 46-56 cm |
| Vnitřní šířka | 46 cm |
| Nastavitelná výška | Ano |
| Maximální zátěž | 130 kg |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Jednoduché používání | Ano |
| Neklouzavá rukojeť | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Varování | Nepřetěžujte madla nad maximální přípustnou hmotnost uvedenou v návodu., Ujistěte se, že je zábradlí správně namontováno podle návodu., Pravidelně kontrolujte stabilitu a upevnění madel, abyste předešli riziku nehod. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Handrails for disabled people |
|---|---|
| EAN: | 5901443003212 |
| Délka: | 94 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Šířka: | 52,5 cm |
| Nastavení výšky: | 46-56 cm |
| Vnitřní šířka: | 46 cm |
| Nastavitelná výška: | Ano |
| Maximální zátěž: | 130 kg |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Neklouzavá rukojeť: | Ano |
| Snadná instalace: | Ano |
| Varování: | Nepřetěžujte madla nad maximální přípustnou hmotnost uvedenou v návodu., Ujistěte se, že je zábradlí správně namontováno podle návodu., Pravidelně kontrolujte stabilitu a upevnění madel, abyste předešli riziku nehod. |
