Topeak LOADER BACKLOADER WISHBONE (stabilizátor pro zadní brašny) new 2022
Kód: SIRTPKUCH0005Detailní popis produktu
Topeak LOADER BACKLOADER WISHBONE (stabilizátor pro zadní brašny) new 2022| Materiál | Polymer, Hliník, Nerezová ocel |
| Barva | Bílá |
| Nejlepší použití | Jízdní kolo |
| Hmotnost | 190 g |
| Hloubka | 142 mm |
| Výška | 163 mm |
| Šířka | 147 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Handles |
|---|---|
| EAN: | 4710069705742 |
| Materiál: | Polymer, Hliník, Nerezová ocel |
| Barva: | Bílá |
| Nejlepší použití: | Jízdní kolo |
| Hmotnost: | 190 g |
| Hloubka: | 142 mm |
| Výška: | 163 mm |
| Šířka: | 147 mm |
