Topeshop PARMA SZAFKA SONOMA organizér na boty Zavřené Dub sonoma
Kód: MEPTOHSNB0036Detailní popis produktu
Topeshop PARMA SZAFKA SONOMA organizér na boty Zavřené Dub sonoma| Dodatečné informace | Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Hrany - zakončené plastem PCV (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností) |
| Barva | Dub |
| Zásuvky | Ne |
| Materiál | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | PARMA |
| Počet roštů | 1 police/polic |
| Počet párů bot | 6 |
| Systém otevírání dvířek | Tahem dolů |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Zábradlí | Ano |
| Způsob uchycení | Podlaha |
| Model | Zavřené |
| Barva rukojeti | Černá |
| Povrch | Matný |
| Šířka | 1000 mm |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Výška | 490 mm |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříňka na boty se sedátkem x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507201050 |
| Dodatečné informace: | Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Hrany - zakončené plastem PCV (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností) |
| Barva: | Dub |
| Zásuvky: | Ne |
| Materiál: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | PARMA |
| Počet roštů: | 1 police/polic |
| Počet párů bot: | 6 |
| Systém otevírání dvířek: | Tahem dolů |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Zábradlí: | Ano |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
| Model: | Zavřené |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Povrch: | Matný |
| Šířka: | 1000 mm |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříňka na boty se sedátkem x1 |
