Topeshop GAR SONOMA vstupní skříň
Kód: MEPTOHZES0005Detailní popis produktu
Topeshop GAR SONOMA vstupní skříň| Barva | Dub |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Dodatečné informace | Hrany - zakončené plastem PCV (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Praktický botník na 8-9 párů bot, Výšku závěsů lze během instalace libovolně nastavit, Nábytek pro vlastní montáž |
| Zrcadlo | Ano |
| Počet ramínek | 6 kusů |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Barva rukojeti | Stříbrná |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Materiál dvířek | Dřevotřískové desky |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň na boty x 1, Věšák se zrcadlem x 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5902838461488 |
| Barva: | Dub |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Dodatečné informace: | Hrany - zakončené plastem PCV (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Praktický botník na 8-9 párů bot, Výšku závěsů lze během instalace libovolně nastavit, Nábytek pro vlastní montáž |
| Zrcadlo: | Ano |
| Počet ramínek: | 6 kusů |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Barva rukojeti: | Stříbrná |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Dřevotřískové desky |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 850 mm |
| Hloubka: | 240 mm |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň na boty x 1, Věšák se zrcadlem x 1 |
