Skříň na boty LOKA Bílá
Kód: MEPTOHSNB0047Detailní popis produktu
Skříň na boty LOKA Bílá| Země výroby | Polsko |
| Sestavený | Ne |
| Počet roštů | 4 police/polic |
| Skladovací zásuvky | Ne |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Skládací design | Ne |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Úchyty | Ano |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | LOKA |
| Model | Zavřené |
| Barva | Bílá |
| Materiál rukojeti | Plastové |
| Barva dveří | Bílá |
| Kola | Ne |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál | Dřevotřískové desky |
| Styl | Moderní |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Šířka | 660 mm |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Montážní instrukce | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Typ balení | Karton |
| Varování | Montáž provádějte podle přiloženého návodu., Nepřetěžujte police, aby nedošlo k jejich poškození. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5900354140528 |
| Země výroby: | Polsko |
| Sestavený: | Ne |
| Počet roštů: | 4 police/polic |
| Skladovací zásuvky: | Ne |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Skládací design: | Ne |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Úchyty: | Ano |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | LOKA |
| Model: | Zavřené |
| Barva: | Bílá |
| Materiál rukojeti: | Plastové |
| Barva dveří: | Bílá |
| Kola: | Ne |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál: | Dřevotřískové desky |
| Styl: | Moderní |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Šířka: | 660 mm |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Montážní instrukce: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Typ balení: | Karton |
| Varování: | Montáž provádějte podle přiloženého návodu., Nepřetěžujte police, aby nedošlo k jejich poškození. |
