Kočičí stelivo CAT’S BEST EcoPlus 20l
Kód: AMABEZKAR0469Detailní popis produktu
Kočičí stelivo CAT’S BEST EcoPlus 20l| Typ mazlíčka | Kočka |
| Hmotnost | 8,6 kg |
| Kategorie produktu | Dřevěná podestýlka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlasitost | 20 l |
| Rychlá absorpce | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Odstranění zápachu | Ano |
| Varování | Nedýchejte prach., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 4002973189351 |
| Typ mazlíčka: | Kočka |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Kategorie produktu: | Dřevěná podestýlka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlasitost: | 20 l |
| Rychlá absorpce: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Biologicky odbouratelný: | Ano |
| Odstranění zápachu: | Ano |
| Varování: | Nedýchejte prach., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima. |
