JRS Cats Best Universal - dřevěné peletové stelivo - 22 kg
Kód: AMABEZKAR0833Detailní popis produktu
JRS Cats Best Universal - dřevěné peletové stelivo - 22 kg| Hmotnost | 22 kg |
| Kategorie | Pro kočky, Pro křečka, Pro fretku, Pro morče, Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro králíka |
| Odstranění zápachu | Ano |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Hlasitost | 40 l |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Typ mazlíčka | Univerzální |
| Kategorie produktu | Dřevěná podestýlka |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Rychlá absorpce | Ano |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima., Nedýchejte prach., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 4002973000472 |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro křečka, Pro fretku, Pro morče, Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro králíka |
| Odstranění zápachu: | Ano |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Hlasitost: | 40 l |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Typ mazlíčka: | Univerzální |
| Kategorie produktu: | Dřevěná podestýlka |
| Biologicky odbouratelný: | Ano |
| Rychlá absorpce: | Ano |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima., Nedýchejte prach., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
