CAT’S BEST Universal 20l 11kg
Kód: AMABEZKAR0634Detailní popis produktu
CAT’S BEST Universal 20l 11kg| Hmotnost | 11 kg |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Rychlá absorpce | Ano |
| Kategorie produktu | Dřevěná podestýlka |
| Typ mazlíčka | Univerzální |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Hlasitost | 20 l |
| Odstranění zápachu | Ano |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro kočky, Pro králíka, Pro křečka, Pro fretku, Pro morče, Pro činčilu |
| Materiál | Granule |
| Varování | Nedýchejte prach., Vyhněte se kontaktu s očima., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 4002973000847 |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Biologicky odbouratelný: | Ano |
| Rychlá absorpce: | Ano |
| Kategorie produktu: | Dřevěná podestýlka |
| Typ mazlíčka: | Univerzální |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Hlasitost: | 20 l |
| Odstranění zápachu: | Ano |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro kočky, Pro králíka, Pro křečka, Pro fretku, Pro morče, Pro činčilu |
| Materiál: | Granule |
| Varování: | Nedýchejte prach., Vyhněte se kontaktu s očima., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
