Láhev na cold brew Hario, hnědá
Kód: AGAHARAKO0007Detailní popis produktu
Láhev na cold brew Hario, hnědá| Síto | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Materiál | Silikon, Sklo |
| Bez obsahu BPA | Ano |
| Barva | Bronzová |
| Kapacita | 0,65 L |
| Rukojeť | Ano |
| Uzamykatelné víko | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Průměr | 8,7 cm |
| Objem | 650 ml |
| Výška | 300 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | General purpose accessories |
|---|---|
| EAN: | 4977642033443 |
| Síto: | Ano |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Materiál: | Silikon, Sklo |
| Bez obsahu BPA: | Ano |
| Barva: | Bronzová |
| Kapacita: | 0,65 L |
| Rukojeť: | Ano |
| Uzamykatelné víko: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Průměr: | 8,7 cm |
| Objem: | 650 ml |
| Výška: | 300 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
